Dekor/ Fondán jedlý obrázok

Ahojte 
potrebujem poradit ohladom obrazku ktory je vytlaceny na jedly fondan , inak nazyvany ako decor. zatial to vyzera tak ze som na vrchnu piskotu nedala nic neviem co tam vsetko mozem totiz dat aby sa fondan prichytil na piskotu, tak isto by som okolo obrazku chcela spravit nejaky lem s kremu ale neviem aky krem mozem dat na vrch dakujem za odpovede 

Podkategória: 

Ahoj, malo by to byť najlepšie na poťahovej hmote.Alebo môžeš dať aj na čokoládu alebo maslový krém, nie smotanový.Zo spodu treba natrieť piping gelom ale modecorom aby to nebolo priamo na kréme alebo čokoláde.Ale pozor na farby, keď dáš na tmavú čokoládu, nebudú také výrazné.Natri to aj zvrchu tým gelom a môžeš dať krém kde je väčší podiel masla.Bacha na vlhkosť v chladničke, obrázok to rád saje do seba a zvlní sa.

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.