Časopis

Nepremeškajte to najlepšie z jarného pečenia

titulka 1/2017 V jarnom čísle časopisu Torty od mamy nájdete 18 postupov „krok za krokom“ ako ozdobiť torty a 14 overených receptov.

Rozhovory a inšpirácie z Ameriky.

Nové inšpirácie a trendy v časopise Torty od mamy

Nové inšpirácie a trendy v pečení

„Myslím, že je dôležité používať kvalitné suroviny, najmä čokoládu a maslo. A takisto piecť tortu čo najbližšie k dátumu udalosti. Zbytočne nekupujte množstvo nástrojov na dekorovanie. Je neuveriteľné, čo dokážu urobiť s fondánom alebo plastickou čokoládou vaše dve ruky.“, vyznáva sa Anne Heap, ktorá sa podelila o fotopostup na jarnú tortičku. Svetom sladkej mágie sušienok a ich výrobou nás zase prevedie uznávaná Julia M Usher. Veríme, že vás americké cukrárky inšpirovali a vaše pečenie bude pre vás sladkou zábavou.

Sladká jar s časopisom Torty od mamy

Pestré jarné pečenie je tu! Ponúkame 18 postupov „krok za krokom“ a 14 overených receptov. Rozhovory a inšpirácie z Ameriky - zaujímavé postrehy zo sveta pečenia nám prezradili Julia M UsherAnne Heap.

 Prekvapte svojich oslávencov a darujte im originálny darček, ktorý je plný vôní, chutí a dokonca sa dá aj zjesť.

Ponúkame vám recepty na bielkový krém, krémové torty, dobroty v košíčkoch, nepečené zákusky, semifredá, ozdoby z isomaltu či čokolády.

Predplatné časopisu Torty od mamy na rok 2017

Predplaťte si exkluzívny magazín pre milovníkov tort za výhodnú cenu!  Predplatné je najspoľahlivejšia cesta ako sa dostať k časopisu Torty od mamy. 

Časopis Torty od mamy distribuujeme prostredníctvom siete novinových stánkov, obchodných reťazcov, pobočiek Slovenskej pošty a predajní s cukrárskymi pomôckami. Cena jedného výtlačku v roku 2017 bude 1,99 €.

Svet sladkého tvorenia nájdete na 52 stranách. Časopis Torty od mamy vychádza 4x ročne.

Predplaťte si časopis Torty od mamy prostredníctvom Petit Press a.s a časopis môže byť váš za 1,50€.

Jedinečné osudy cukrárov v časopise Torty od mamy

Vášeň, tvrdá práca, neustále učenie sa a experimentovanie s novými nápadmi, to všetko nadchýna a poháňa vpred Lindu Knop - cukrárku a dekoratérku z Juhoafrickej republiky, ktorá sa podelila o zaujímavé a sladké inšpirácie. Oľga Noskovová z Ruska vytvára úžasné zrkadlové torty. A nám sa podarilo získať krátky rozhovor o jej tvorbe. Ako ožil sladký sen nám vyrozpráva Jaroslava Kasálková z Čiech, ktorá pre vás pripravila rozprávkovú tortu s medvedíkom a machovým domčekom.

časopis Torty od mamy 4/2016

Prichádzajú Vianoce a s nimi aj zimné číslo časopisu Torty od mamy

Prichádzajú najkrajšie sviatky roka

Prv, ako „skočíte“ do príprav vianočnej atmosféry, skúste si nájsť malú chvíľku a nechajte sa zlákať našim spoločným dielom - časopisom Torty od mamy. Inšpirujte sa a ochutnajte širokú paletu tort, zákuskov a medovníkov.

Ponúkame vám jednoduché recepty pre sladké spoločné chvíle. Klasické plnené oriešky, ktoré hravo zvládnu aj začiatočníci. Kokos, sušené ovocie, škorica, orechy a ďalšie ingrediencie nájdete v ponúkaných koláčikoch. Hriešne dobré a priam neodolateľné krémové torty s receptami.

Oslaďte si jeseň s časopisom Torty od mamy

Jeseň nám daruje všetky farby a chute zo svojej palety. Vo víre zlatej jesene sa nesú sladké tortičky a zákusky od slovenských i českých cukrárok.

Z časopisu Torty od mamy 3/2016

Sezónne dobroty v jesennom čísle časopisu Torty od mamy

Sezóna šťavnatých jabĺk, chutných tekvíc či cvikle je tu! Neváhajte a vyskúšate netradičné a sladké maškrty. Nezabudli sme ani na kokosové, makové či maslové rezy. „Najťažšie je vymyslieť torte príbeh.“ hovorí Lucie Velechovská, ktorá sa s nami podelila o crazy inšpirácie zo svojej sladkej dielne. O svojej vášni a láske ku sladkým kvetom nám porozpráva Jarka Šípková. Nechajte sa nami inšpirovať. V novom čísle nájdete torty v štýle vintage či gothic-fantasy. Hudobnú tortu, maľovanú i tortu pre poľovníka. Prácu s jedlým papierom, farebné a jedlé kvety, sladkú a famóznu čokoládu. Detské tortičky, trendy kabelku ale aj sladký veterán

Pravé šťavnaté leto s časopisom Torty od mamy

Marina Borghese a Liliana Blanco z Talianska nás prevedú krok za krokom ako správne vymodelovať ľudské telo. O tom ako sa fantázia stala skutočnosťou nám porozpráva Victoria Mkhitaryan z Čiech. A spoločne sa pozrieme na ukážku z jej sladkej dielne. Pre romantické duše tu máme dotyk krasy v podobe svadobných tort.

Prichádza letné číslo časopisu Torty od mamy

Letná cukráreň 

Cukráreň plná dobrôt, šťavnatých koláčov a tort z rôznych kútov sveta je tu pre vás...

O svojej voňavej a sladkej ceste k úspechu nám čo to povie česká profesionálna cukrárka Victoria Mkhitaryan, ktorá pripravila pre časopis Torty od mamy torty plné fantázie, detailov a krásnych farieb. Talianske duo Marina Borghese a Liliana Blanco pre vás pripravili tortu s nádychom leta. Praktickými radami ako na sexy dezerty, vás prevedie Caroliana Garcia.

Stránky

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.