Vitajte!
Pochváľte sa, inšpirujte, vymieňajte skúsenosti. Návod nájdete TU. Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.

 

Časopis Torty od mamy
Časopis Torty od mamy Rady, fotopostupy, inšpirácie, recepty ... Časopis Torty od mamy si môžete zakúpiť v obchodíkoch s cukrárenskými pomôckami, v stánkoch PNS, alebo formou predplatného.

Torty od mamy

Torty v tvare čísla - recepty, fotopostupy a inšpirácie

Torty v tvare čísla Už pri letnom pohľade na tortu vieme koľko má oslávenec rokov. Torty v tvare čísiel či písmen si nás získali najmä kvôli nekonečným možnostiam zdobenia kvetmi, pusinkami, makrónkami, krémom s ozdobnými špičkami, či dokonca cukríkmi, čokoládkami, sušienkami. Správne cesto, vyrezať tvar, naplniť a ozdobiť.

Kategória: 

Desať receptov na najlepšie plnené košíčky

Desať receptov na obľúbené plnené košíčkyKošíčky z lineckého cesta či čokolády môžete naplniť ľubovoľným krémom, dať na spodok trošku pikantného džemu, do plnky primiešať rum, obsypať orechami alebo poliať čokoládou. Môžete ich ozdobiť mandľou alebo posypať vianočným zdobením.

Kategória: 

Desať tradičných receptov na vianočné pečivo

Drobné trvanlivé pečivo prichádza na rad vždy ako prvé. Pustime sa teda do pečenia, veď najlepšie vianočné koláčiky sú tie domáce. Vybrali sme recepty na najlepšie vianočné pečivo, tradičné aj netradičné vianočné pečivo a cukrovinky.

Kategória: 

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.