Vitajte!
Pochváľte sa, inšpirujte, vymieňajte skúsenosti. Návod nájdete TU. Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.

 

Zoznam cukrárok
mapaCukrárky sú na mape označené tortičkami. Keď nad nimi prejdete kurzorom myši, zobrazí sa vám meno konkrétnej dámy. Ak naň kliknete, zobrazia sa vám bližšie informácie. Kliknite na mapu, alebo si vyberte cukrárku podľa kraja. Ak máte záujem o tortičku na mape, kliknite sem.

 

Časopis Torty od mamy
Časopis Torty od mamy Rady, fotopostupy, inšpirácie, recepty ... Časopis Torty od mamy si môžete zakúpiť v obchodíkoch s cukrárenskými pomôckami, v stánkoch PNS, alebo formou predplatného.

Torty od mamy

Minitortičky s ovocím, krémom či čokoládou

Recepty na minitortičkyMinitortičky netreba krájať, stačí každému jednému kúsku venovať osobitný čas na plnenie a zdobenie a my vám zaručime, že návšteva alebo rodina, bude v každom jednom kúsku cítiť kúsok vášho srdca, citu pre detail, obetavosti pre čas strávený nad už pomaly umeleckými dielami. Úsmev Vyberte si z receptov na originálne minitortičky - točené, pavlove, medové, punčové, ovocné aj linecké.

Kategória: 

Dezerty v pohároch: tiramisu, panna cotta, cheececake

Recepty na efektné dezerty v pohároch Na oslavu narodenín, na svadobný stôl či len v nedeľu ku kávičke. Dezerty v efektných pohárikoch potešia svojou sviežou smotanovo ovocnou chuťou či vôňou kávy obľúbeného Tiramisu. Rovnakým spôsobom si môžete pripraviť aj zdravú RAW dobrotu. Vyberte si z receptov na fantastické a efektné dezerty v pohároch.

Kategória: 

Chutné ružové zákusky: malinové, punčové, cviklové

Chutné ružové zákusky - malinové, punčové, cviklové Vyberte si z našich receptov, kde ružová farba prevláda alebo podčiarkuje vzhľad zákusku. Zákusky a koláče s ružovým cestom, plnkou alebo polevou nás lákajú svojou farbou, už podľa farby tušíme, že náš čaká sladký zážitok. S našimi receptami si aj vy môžete upiecť chutnú ružovú nádheru. 

Kategória: 

Recepty na jednoduché a rýchle hrnčekové koláče

Hrnčekové koláče Hrnček tohto, dva hrnčeky tamtoho, jeden balíček vanilky, možno päť jabĺk. Všetci ich milujeme pre ich nenáročnosť a rýchlosť a hlavne preto, že nepotrebujeme prácne vážiť ingrediencie. Hrnčekové koláče. Len tak ku káve, ku večernému kakauku, šťavnaté s nekonečnými možnosťami, variáciami, vďaka pridaným surovinám, možno ovociu, nalámanej čokoláde. Vybrali sme tie najobľúbenejšie hrnčekové koláče našich cukrárok, s ktorými potešíte deti aj dospelých.

Kategória: 

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.