reklama

zvlnena platkova zelatina

AnnaK , 24. 05. 2013 - 13:36

reklama

ahojte..stala sa mi taka vec - vcera som robila akoze okna z platkovej zelatiny a akoze ram bol z marcipanu..tak som to nejak napasovala,aby to dobre vyzeralo,tesila som sa z tych okien ako male dieta Tlieskam ..a dnes rano skaza nad skazy - vsetky moje okna boli zvlnene..no com vam poviem,tolko piplavej roboty s mojou chorou rukou a vsetko v keli Plačem ..takze nasleduje pokus cislo 2,ale ako mam postupovat,aby sa mi to nestalo znovu?

Pozrite si aj


reklama


reklama

Anka,asi ti navlhla, žáleží čim si lepila,či aj od lepidla nenavlhla, aj do chladničky treba obaliť tortu do folie, ja všetky balím Úsmev

AnnaK, Ne, 26. 05. 2013 - 12:59

nie ze asi,ona navlhla Smútok a tomu sa chcem vyhnut,lebo ma slak trafi,ak sa to stane znovu..takze podla teba by som zelatinu mala obalit do folie a tak lepit marcipan?

nie ked lepíš , tak iba celkom maličko lepidla, a ked dávš do chladničky vtedy zabaliť celu tortu do folie a dať do chladničky , lebo je tam vlhko a želatina ti navlhne z chladničky

reklama

Súťaž

Súťaž na Tortyodmamy.sk

reklama
reklama
reklama

Časopis Torty od mamy

Jarné časopisu Torty od mamy 2025

reklama
reklama
reklama