Valentínska súťaž na Tortyodmamy.sk

Sladké pokušenie venované z lásky vždy poteší. Podeľte sa o recept s fotografiou so svojim upečeným zákuskom, koláčom alebo tortou, pridajte ho medzi recepty na Tortyodmamy.sk a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čaká 5 sladkých cien.

Valentínska súťaž na Tortyodmamy.sk

Pridajte do 15. 2. 2021  na Tortyodmamy.sk aspoň jeden ľubovoľný recept  s fotografiou a máte šancu na výhru. 

Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde. Pri pridávaní receptu, ktorý chcete prihlásiť do súťaže, je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. Organizátor súťaže doručí výhry len na územie Slovenskej republiky. Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať

1. - 5. miesto: balíček produktov Dr. Oetker v hodnote 25 €

Ceny do súťaže Valentín na Tortyodmamy.sk

Ako vyberieme výhercov

Výhercov vyžrebujeme z pomedzi autorov pridaných receptov. Čím viac receptov pridáte, tým máte väčšiu šancu na výhru.

Zopár rád ako fotiť výsledok vášho kulinárskeho umenia nájdete v článku Ako odfotiť jedlo.

Mená víťazov uverejníme najneskôr 17.2.2021. Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Tortyodmamy.sk. Na základe výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo. Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu. Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Kategória: 

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej súťaže a podelili sa o svoj recept.

Tu sú vyžrebované výherkyne:

1. - 5 miesto: Frommykitchendotcom, Dada 2608, katarinalucanova, JankaFilipeková, vikulda - ktoré obdržia balíčky produktov Dr. Oetker

Výherkyniam srdečne blahoželáme, pošlite nám, prosím, cez Kontakt svoju adresu a telefónne číslo, aby sme vám mohli doručiť ceny. Ďakujeme.

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.