Z obsahu časopisu Torty od mamy

Torty od susedov

Časopis Torty od mamy vstupuje do svojho šiesteho ročníka o 8 strán bohatší za nezmenenú a skvelú cenu 1,5 Eur. Zároveň ponúkame všetkým, ktorí chcú urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym znížené ročné predplatné len za 5,20 Eur za štyri čísla. Pre všetkých maškrtníkov predkladáme 8 neodolateľných receptov na zákusky a 16 fotopostupov na zdobenie tort a medovníkov.

Jarné osvieženie s časopisom Torty od mamy

Časopis Torty od mamy vstupuje už do svojho šiesteho ročníka. Prednedávnom sme ho okorenili zmenou vizuálu. A tento rok ponúkame o 8 strán bohatší časopis za nezmenenú a skvelú cenu 1,5 Eur.

Zimné číslo časopisu Torty od mamy

Sladké pokušenie i pastva pre oči

Sviatočný čas ... čas pre nás

Radostné, čarovné, rodinné a zároveň plné očakávania. Také sú len Vianoce. Sviatky svetla, pred ktorými ako chuťovka prichádza tohtoročné štvrté číslo časopisu Torty od mamy s plným priehrštím receptov a fotopostupov.

Jesenné Torty od mamy sú tu!

Jeseň je čarovné obdobie plné farieb, dozrievajúcich plodov či dní plných pokoja a oddychu. Prichádza pomaly a odkrýva svoje krásy... Aj my vám ponúkame tajomstvá nášho spoločného sladkého sveta. Pozývame vás na ochutnávku maškŕt, ktoré pripravila redakcia spolu so šikovnými cukrárkami z celého Slovenska.

Prichádza jeseň a s ňou opäť zaujímavé a netradičné Torty od mamy!

Prichádza jeseň a s ňou opäť zaujímavé a netradičné Torty od mamy!

Prichádza letné číslo časopisu Torty od mamy

A čo vás čaká v tomto slnkom prevoňanom čísle?
Rozhovor s americkým cukrárom, kde poodhalíme jeho tajomstvá i nádhernú tvorbu. Svadobné torty s príbehom lásky skutočných ľudí.

Nový štart pre časopis Torty od mamy

Zmena je život. Časopis Torty od mamy sa rozhodol vstup do svojho piateho ročníka okoreniť zmenou svojho vizuálu. Chceme vám totiž prinášať nielen kvalitný obsah, ale ho aj predsta¬vovať rovnako modernou formou. Výsledok budete môcť onedlho držať v rukách. Distribúcia časopisu začína v utorok 4.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.