Stretneme sa v apríli v Liptovskom Jáne

Srdečne vás pozývame na spoločné jarné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok ... 28.apríla- 1.mája 2017 v Penzione Galanto v Litpovskom Jáne. Poďte si s nami oddýchnúť. Penzión sa nachádza uprostred nádhernej prírody. Stretnutie bude predovšetkým relaxačné. Zatiaľ máme sľúbenú Zuzku Jedinákovú, fotografku žien, ak by ste mali záujem o jedinečné fotky. Možno bude aj mini kurz tvorenia, plánujeme však hlavne oddychovať. Úsmev

Tu sú všetky detaily ohľadne ubytovania, stravy a relaxu. Prosím, prečítajte si pozorne aj informácie ohľadne prihlasovanie a platby zálohy, iba tak budeme mať rezervované  ubytovanie. Penzión ma obmedzenú kapacitu, treba s tým rátať.

Rekreačný pobyt na 2 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách, plná penzia, 1 x vstup do bazénu v
hoteli SOREA MÁJ. Cena je 54€ za osobu + 2€ miestna daň

Rekreačný pobyt na 3 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách, plná penzia, 1 x vstup do bazénu v
hoteli SOREA MÁJ Cena je 80€ za osobu + 3€ miestna daň

Relaxačný pobyt na 2 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách, plná penzia, 1 x vstup do bazénu v
hoteli SOREA MÁJ + 1 x rehabilitačná procedúra v penzióne Galanto Cena je 58€ za osobu + 2€ miestna daň

Relaxačný pobyt na 3 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách, plná penzia, 1 x vstup do bazénu v hoteli SOREA MÁJ + 2 x rehabilitačná procedúra v penzióne Galanto Cena je 86€ za osobu + 3€ miestna daň

Ponuka pre deti: 1 dieťa do 15 rokov na prístelke s polpenziou je grátis. - vždy jedno dieťa na izbe. Druhé dieťa na izbe, ktoré bude potrebovať prístelku a polpenziou účtujeme sumou 15€ za deň.

Prihlasovanie:

na pobyt je potrebné prihlásiť sa na mail rezervacie@avena.sk do 28.2.2017, dokedy je potrebné zaplatiť aj 50% z ceny za pobyt. Pred platbou, je vždy nutné najprv  poslať mail s prihlasovacímu údajmi, celé meno všetkých prihlásených osôb, pri deťoch vek.  Nezabudnite uviesť, že sa hlásite na stretnutie žien do penzionu Galanto. Pri prihlasovaní po 28.2. už neviem zaručiť, ubytovanie.

Ohľadne fotenia so Zuzkou, tá môže každej z vás venovať cca 20-30 minút, vyberiete si naj fotky, ktoré Zuzka upraví, pošle, každú za 6 eur. Neskôr budem zisťovať predbežný záujem.

Kategória: 

ÁnoÁnoÁnoa ako bonus fotografka..len či sa jej zmestím do záberu??...Ale teším sa!!!!

Už sa neviem dočkať, idem sa prihlásiť...teším sa na vás, dievčatá ❤

Huráááááá...strašne sa tešíííím.....SrdceSrdceSrdceSrdceSrdceVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheKvietokKvietokKvietokKvietok

Dievčatá, nezabudnite na prihlasovanie na spoločné stretnutie, ideálne do konca februára. Nakoľko do tohto termínu máme rezervovanú celú kapacitu hotela, aby tak aj ostalo. A na druhej strane hotel je z tých menších, tak aby sa vám ušlo miesta. Všetky detaily ohľadne prihlásenia a zálohovej platby nájdete vyššie v článku.

Mám zaplatené 2 osoby 29.4., 30.4. a 1.5. Je ešte niečo potrebné urobiť?

 

Staci si zbalit teple oblecenie, lebo vraj aj buduci tyzden ma byt sviezo, dobru naladu, pripravit sa na relax a dojst. A pridete v piatok tak mozete zbalit aj volajaku masku na karneval https://tortyodmamy.sme.sk/karnevalovy-manual  a malý darček do tomboly. To ešte overím ci bud ev piatok alebo v sobotu. Alioska navrhla, zeby sme mohli spravit minibazar, ci vymenu koláčikov od cukrárok za umelecké dielka artmám. Pridám info budúci týždeň a idem zistiť ešte ako to bude s našou dvornou fotografkou. Úsmev

super, ďakujem

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.