Mini pavlove tortičky

Dobrý deň. Mile cukrársky prosím vás o radu. Skúšala som piecť mini pavlove tortičky. Keď sa do piekli boli v poriadku , ale keď som ich dala do chladničky tak po 10 minútach boli už lepkave. Kde som spravila chybu?

Môžem poprosiť o overený recept? Ja som našla len na nete. (bielka, cukor, sóda bikarbona, štipka soli, citrónová šťava a vanilkový cukor) rúru som pred hriala na 120 stupňov a potom som stiahla na 60 stupňov. Skúsili sa skoro 1, 30 hod. A aj chladí v rúre.

Ďakujem za každú radu, poteší ma receptik. 

Kategória: 

MartinaO, ja mám na Pavlovku tento recept: 6 ks bielka, 300 g kryštál.cukor, 1 PL zemiakový škrob, 1 ČL ocot. Postup: vyšľahať z bielkov a cukru tuhý lesklý sneh, na záver primiešať ocot a zemiakový škrob - čiže solamyl a cesto rozdeliť na dva pláty. Piecť na 150 st.C, 60 minút. Po vychladnutí naplniť. Ja som nemala problém, že by tiekli. Skúste si porovnať s vaším receptom, prípadne čo napíšu ďalšie cukrárky. Prajem nech sa vám vydaria malé pavlovky

Ďakujem veľmi pekne ​​Úsmev ja som našla na nete iný recept, nešiel tam ani škrob ani ocot. Tak vyskúšam tento váš. Ešte raz vďaka. 

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.