Jogurtová plnka

Chcem Vám ponúknuť veľmi jednoduchú a výbornú jogurtovú plnku. Stači si kúpiť trvanlivú rastlinnú šľahačku "Hole" je to 500 ml balenie. Vyšľahať ju podľa návodu a pridať 3 smotanové čučoriedkové jogurty /podľa chuti/, prešľahať a jogurtová plnka je hotová. Piškotový korpus potrieť džemom /ja mám najradšej čučoriedkový/ natrieť plnkou a torta je hotová. Krém vystačí na celú okrúhlu tortu aj na ozdobenie. "Prajem dobrú chuť"

Kategória: 

Podkategória: 

A nezredne šľahačka od jogurtu?Môže sa hneď jesť alebo treba počkať kým stuhne?

R&astlinná šľahačka tuhne hneď. Tá sa v teple nejako netopí, nesteká.

Šľahačka od jogurtu nezredne, ja používam smotanové jogurty.Môže sa aj hneď jesť.

Marta chcela by som sa len spýtať kde tú šľahačku dostať kúpiť. Lebo zatiaľ viem, že také väčšie balenie dostať len v metre.

Šľahačku kupujem v Agromilku. Je to 500 ml balenie. Je vraj viac druhov rastlinných šľahačiek. Ja používam iba túto. Mám s ňou veľmi dobrú skúsenosť.

meggie rastlinu šlahačku dostat aj v zeelandie

babenky ja som robila túto plnku pred týždnom do krsňatkovej autíčkovej so broskyňovým jogurtom ,všetci boli spokojný aj nadšený túto sobotu som potrebovala dozdobiť -ihriskovú tortu bielym krémom tak som rýchlo našlahala šlahačku bridala vrch so smotanového jahodového jogurtu -krásne sa mi našlahalo aj chuťovo super bolo cítiť aj jahody ,trocha som si odložila do zdobičky na tie čiary a zvyškom som potrela boky torty no a galiba ked som začala vytláčať zdobičkou tie čiary na ihrisku začal sa mi ten krém nezdať a ked aj voda začala zo zdobičky kvapkať vedela som -že je zle on sa mi ten krém zrazil -podotýkam ,že toto celé sa udialo za 10 minút nakoľko som robila tesne pred odchodom na oslavu takže pozor a ak viete poradiť ako sa to mohlo stať budem rada

ahoj,to sa stalo pre tú šľahačku.Keď zdobím šľahačkou nikdy si ju nešľahám do tuha,lebo sa potom oddeľuje voda a musíš zdobiť veľmi rýchlo lebo šľahačka rýchlo tuhne alebo ešte je tu možnosť pridať trochu mlieka do šľahačky,ale keď už je vyšľahaná.A ešte väčšmi stuhne keď pridáš farbivo:( toľko moja skúsenosť zo šľahačkou.

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.