Muffiny

Muffiny torta, Zákusky

Kategória: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (5 hlasy)

Komentáre

nadherneee SlnkoSlnkoSlnko

TlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskam

TlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskam

nádherné, prosím ťa kde si kupila tie čipkované košíčky?-))dakujem TlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskam

Dajú sa kúpiť u pána Stana na stránke korunaplus.sk. Neinformujú však koľko kuskov balenie obsahuje a stoja tuším do 6 eur.
Ja som si ich vyrobila sama. Z okrúhlej podložky pod tortu som odstrihla po obvode krajkový vzor (vystrihla som vnútorný kruh). A zo vzoru som odstrihla časť potrebnú na jeden košík, ktorú som zlepla. Mne vyšli z 1 podložky 3 ks a malý odpad. Lepila som to priamo na muffine. Sú trocha "mľandravé", chcelo by to tuhšiu podložku, ale to už by bolo drahšie. Tak raz za čas na pár kúskov to stojí za to.

dakujem ti veľmi pekne Bozkávam

Danka pozerala som na google,tak tam sú balené po 12 ks od toho dodavateľa čo udáva p.Stano.Tie tvoje výjdu oveľa lacnejšie si myslím. ÚsmevKvietokÚsmevKvietokTlieskamTlieskamTlieskamTlieskam

Ďakujem za ifo o počte. Už som ich chcela objednať, keď som prišla na tento objav (nie sama, tiež som to obkukala). Guglim denne dlho do noci, keď už deti spia. Niekedy sa to aj vyplatí.

TlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamÁnoÁnoÁnoÁnoÁno

TlieskamTlieskamTlieskamTlieskamÁnoÁnoÁnoÁno

TlieskamVyplazený jazykÁno

ÁnoÁnoÁnoZlomené srdceTlieskamTlieskamTlieskam

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.