Stretneme sa v októbri v Jánskej doline

Poďte si s nami oddýchnúť do Jánskej doliny! Srdečne vás pozývame na spoločné jesenné stretnutie cukrárok, naničmám, artmám,  ... 6.- 8. októbra 2017 v Penzióne Horec v Liptovskom Jáne. Stretnutie bude znova relaxačné. Opäť máme sľúbenú Zuzku Jedinákovú, fotografku žien, ak by ste mali záujem o jedinečné fotky. Tentokrát snáď aj s vizážistkou ... Jozef Kurucár by mal dojsť na Rodinné konštelácie, ak bude dostatočný záujem. (5 eur na osobu) Tie, ktoré ste už mali tú česť tak určite viete, že to stojí za to. Možno bude aj mini kurz tvorenia, ak bude ochota zo strany artmám ...

Tu sú všetky detaily ohľadne ubytovania, stravy a relaxu. Prosím, prečítajte si pozorne aj informácie ohľadne prihlasovanie a platby zálohy, iba tak budeme mať rezervované  ubytovanie. Penzión ma obmedzenú kapacitu, treba s tým rátať a prihlásiť sa čím skôr.

Rekreačný pobyt na 2 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách, plná penzia, 1 x vstup do bazénu v
hoteli SOREA MÁJ, len malý kúsok od penzióna Horec. Cena je 54€ za osobu + 2€ miestna daň

Rekreačný pobyt na 3 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách, plná penzia, 1 x vstup do bazénu v
hoteli SOREA MÁJ Cena je 80€ za osobu + 3€ miestna daň

Relaxačný pobyt na 2 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách, plná penzia, 1 x vstup do bazénu v
hoteli SOREA MÁJ + 1 x rehabilitačná procedúra v penzióne Horec Cena je 58€ za osobu + 2€ miestna daň

Relaxačný pobyt na 3 noci s plnou penziou

V balíku je zahrnuté ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách, plná penzia, 1 x vstup do bazénu v hoteli SOREA MÁJ + 2 x rehabilitačná procedúra v penzióne Horec Cena je 86€ za osobu + 3€ miestna daň

V penzióne Horec môžete využiť nasledovné procedúry: Rašelinový zábal, Vírivá vaňa, Medový zábal, Fínska sauna, Masážne kreslo, Elektroliečba, Magnetoterapia, Suchý uhličitý zábal. V rámci procedúr môžu dievčatá využiť aj saunu či vírivku. Bazénu v hoteli SOREA MÁJ, je len malý kúsok od penzióna Horec.

Ponuka pre deti: 1 dieťa do 15 rokov na prístelke s polpenziou je grátis. - vždy jedno dieťa na izbe. Druhé dieťa na izbe, ktoré bude potrebovať prístelku a polpenziou účtujeme sumou 15€ za deň.

Prihlasovanie:

na pobyt je potrebné prihlásiť sa na mail rezervacie@avena.sk do 31.7.2017, dokedy je potrebné zaplatiť aj 50% z ceny za pobyt. Pred platbou, je vždy nutné najprv  poslať mail s prihlasovacímu údajmi, celé meno všetkých prihlásených osôb, pri deťoch vek.  Nezabudnite uviesť, že sa hlásite na stretnutie žien do penzionu Horec. Pri prihlasovaní po 31.7. už neviem zaručiť, ubytovanie.

Ohľadne fotenia so Zuzkou, tá môže každej z vás venovať cca 20-30 minút, vyberiete si naj fotky, ktoré Zuzka upraví, pošle, každú za 6 eur. Neskôr budem zisťovať predbežný záujem. Rovnako potrebujem od vás vedieť či máte záujem o Konštelácie s Jozefom (5 eur na osobu)

Kategória: 

Dievčatá, pripomínam prihlasovanie na stretnutie. Je potrebné sa prihlásiť do konca mesiaca, aby ste mali garantované ubytovanie.

Dievčatá, tu je téma na karneval, aby ste sa mohli včas pripraviť - Zloduchovia v najširšom ponímaní, aj vrátane rozprávkových, komiksových postavičiek. Úsmev

Dievčatá, v penzióne je voľných posledných 6 dvojposteľových izieb. Ak máte záujem, pridať sa k nám na stretnutí, prihláste sa čím skôr. Izby sú pre nás rezervované len do konca mesiaca augusta.

Dievčatá, uvolnila sa ešte jedna dvojlôžková izba, aby by ste ešte mali záujem, treba sa ozvať čím skôr Úsmev

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.