Syrová roláda

Pridal/a Martuška 123

Nepečená syrová roláda so šunkou a maslovo syrokrémovou náplňou.

Syrová roláda - recept
Výnos
roláda
Čas prípravy
25 minút
Čas varenia / pečenia
2 minúty
Celkový čas
27 minút

Ingrediencie

400gramovsyr
250gramovšunková saláma
Náplň:
250gramovmaslo
1balíktavený syr
4kusyvajce
200gramovšunka
  zaváraná paprika
  soľ

Inštrukcie

Syr Eidam nakrájaný na tenké plátky.Šunková saláma nakrájaná na tenké plátky.Tavený syr jedno balenie alebo tri kocky.Vajcia uvarené a pokrájané na jemné kocky.Šunka do náplne pokrájaná na jemné kocky.Zaváranú papriku nakrájame na drobno.

Maslo vyšľaháme do peny, pridáme tavený syr, ochutnáme a dáme soľ podľa potreby.Pridáme všetko pokrájané na drobno a už len jemne, vareškou premiešame.

Na plech s papierom na pečenie poukladáme syr, aby sa kraje jemne prekrývali a dáme do vyhriatej rúry asi len na dve minútky aby sa nám kraje zlepili.Vyberieme a necháme úplne vychladnúť.Na vychladnutý syr dáme šunku, nanesieme plnku a opatrne pomocou papiera na pečenie zvinieme do rolády.Necháme v chlade aspoň hodinu, aj dlhšie stuhnúť a môžeme krájať na tenké plátky.

 

Dobrú chuť!

 

 

Recepty: 

Základné ingrediencie: 

Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (1 hlas)

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.