Parížske rožky bez orechov

Ahojte šikovníci :) Chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť či nemate niekto recept na parižske rožky ale bez orechov. Strašne ich mam rada, lenže moja alergia na orechy už mi nedovoli sa na nich ani pozrieť :/ Ďakujem krásne už vopred :) 

Kategória: 

Viem že v jednej nemenovanej cukrárni napríklad ako náhradu orechov dávajú strúhanku, zrejme aby si znížili náklady. Neviem ako to chutí, ale predávajú sa im, tak to zrejme už ľudia až tak nerozoznajú.

Wierka miesto orechov daj kokos určite bude mňam ak ľúbišVyplazený jazykMrkám

Jej ďakujem vidiš to ma nenapadlo a to som rozmýšlala strašne dlho čo miesto orechov by som mohla dať  :) Furt hovorím, že blondínka vo mne sa nezaprie :) 

Dobrou náhradou za orechy sú opražené a pomleté ovsené vločky, špaldové vločky, pšeničné klíčky, biely mak a ja najčastejšie používam do ružova opraženú strúhanku. Tá, a špaldové vločky, najviac pripomínajú svojou chuťou orechy. 

Ja dávam napr. do vanilkových rožkov zomleté slnečnicové semená/tiež pre synovu alergiu na orechy/

Ja som robila s kokosom a polievala bielou cokoladou tiez su mňam

Ďakujem Vám všetkým vyskúšam a uvidím čo bude najviac chutiť :) 

Neviem ci uz nie je neskoro, ale mam zakaznikov, ktori maju alergiu na orechy, ale len na vlasske. Treba to odskusat. Vlasske orechy ich vraj stipu, ale ine im tazkosti nerobia. Bezne pre nich robim s lieskovcami alebo s mandlami a tiez niekedy cast nahradim zomletymi ovsenymi vlockami. Vtedy pridavam trosku tuku, aby sa to tak nemrvilo.

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.