krajka na ganache polevu

dobry den,neviete mi prosim poradit,ako prilepit hotovu krajku sweet lace na cokoladou poliatu tortu?presnejsie pouzivam ako polevu ganache s troskou masla a este som to takto nerobila,nestane sa nic krajke?a akym sposobom ju prilepit na stuhnutu cokoladovu polevu?poradte prosim,dakujem pekne


Tu nájdete všetko o ganache: poleva, náplň, recept, postup, použitie


Kategória: 

ja používam čokoganache /čokoláda + smotana/ jednu tortu som robila tak, že som len priložila krajku na zachladenú tortu a sama držala a naposledy keď pozrieš do albumu čokoládová s malinami tak tam som jemne potrela zachladenú ganache jedlím lepidlom al. pipingelom a krásne držalo... to moja skúsenosť, nech sa darí :o)

Ďakujem pekne,tiež mi napadlo ju len priložiť,ale asi ju predsa radšej pre istotu potriem lepidlom

Ja som tiež len pricapla a držala, môžeš na pár miestach potrieť jedlým lepidlom. 

Asi to už nie je aktuálne, ale ja som krajku len poobchytkávala vlhkými rukami a krásne sa na čoko prilepila. Lepidlo nie je potrebné.

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.