Nemáte recept?

Ahojte dievčatá nemáte prosím niektorá recept na koláčiky ktoré sa robia cez lis na cesto?

Ďakujem

Kategória: 

(heart)(heart) Už to tu bolo hľadaj(flower) Ale tu bolo cez mlynček tuším. Tak Ti možno ešte niekto poradí:-(

350g hladkej múky,200g margarín,1 vajce 80g pr.cukor,2 van.cukor,1/2pr.do peč,zmiesiť s citronovou šťavou.Môžeš pridať kakao nám chutí aj s kakaom aj bez.

Jemné keksy:
650g hl.múky, 250g pr.cukru, 2 hery, 1 vanilka, 1/2 prášku do pečiva, 1 vajce, 1 veľký balík Maizena alebo Solamyl. Podľa chuti sa môže pridať aj kakao alebo orechy. Sú jemnučké a chutné.

Trené cesto:
250g Hery alebo masla
280g hladkej múky
80g pr. cukru
1 vajíčko
1 vanilínový cukor
citrónová kôra
Heru mierne nahrejeme, pridáme preosiaty cukor a šľaháme. Behom šľahania pridáme vajíčko, vanilínový cukor a citr. kôru. Do vyšľahanej hmoty zamiešame preosiatu múku. Cesto dávam do cukrárskeho pláteného sáčku na zdobenie a dávam špičku s väčším otvorom. Na plech vytláčam rôzne tvary - rovné paličky, rohlíčky, kôpky, venčeky...Pečiem na 180°C 12-15 minút. Vlažné zlepujem ríbezľovým džemom. Namáčam alebo zdobím čokoládou.

Ďakujem dievčatá za pomoc Bozkávam

No toto som presne hladala. Tlieskam Hned Zamora ich vyskusam. Slnko

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.