kde sa stala chyba,?
Pozrite si aj
ja robím tiež karamelový z upáleného cukru, a tiež podľa receptu mi to nehustlo riadne, ale ja používam zlatý klas, tak pridávam o jeden viac.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
dakujem asi tento necham -budu veterníky -a idem spraviť karamelový dnes asi zas nespím
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ja robím takýto a vždy je krásne hustý:
300 g kryšt. cukor - upáliť na karamel, potom pridať 33 % smotanu - pomaly vlievať a miešať, chvíľku povariť, odstaviť z ohna a nechať chladnuť. Po vychladnutí zašľahať ponorným mixérom 300 g masla.
Monika
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
vdaka ,ináč to tuhnutie som nerozriešila ale tá drsnosť som zistila .že je druhom múky-v druhom kréme som použila inú značku a bol znova hladký
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ahoj.. ja robim asi tak ako martaK... len tu karamelovu šlahačku pridavam do vyšlahaneho pudingovomasloveho kremu.. a je to super... vyskušaj..
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
dievčence -chcela som z krému nadstavovaného kašou spraviť karamelovy -keďže som nemala karamelove salko tak som si myslela,že ak skaramelizujem cukor,rozvarím ho v príslušnom množstve mlieka a potom z toho karameloveho mlieka spravím krém bude to v pohode -ved aj karamelová šlahačka sa tak robí -avšak mne to vôbec nezhustlo -pri klasickom kréme ide na 2,5 dcl mlieka 2 PL múky a je to husté a teraz nič -pokúsila som sa to zachrániť ,že som ešte rýchlo dosýpala múku ale ono tam tá múka zostala cítiť je taký drsný ten krém -nemáte nápad prečo to nezhustlo?