reklama

cena ta suche pecivo


reklama

prosim vas mile zienky, pomozte mi, v akych sumach sa pohybuju ceny za kg sucheho ozdobeneho peciva??

Pozrite si aj


reklama


reklama

evikum, Št, 20. 05. 2010 - 08:43

mne sa zdá za domáce a ešte k tomu ozdobené pečivo 5 eur za kilo dosť málo-veď koľko času pri tom stráviš? U nás v obchode vyjde mix lineckého, vanilkových rožkov a nejakých koliesok okolo 6-7 eur/kg a nie sú nejako moc chutné a pekné už vôbec nie. Ja som na objednávku robila zatiaľ len raz a vzala som za kg 10 eur a ani okom nemihli a chutilo im. (boli tam obyčajné linecké, orechové linecké, farebné kolieska a kávovo-orechové oválky a spájala som niektoré džemom a iné karamelovým krémom.)

Myslím si, že ak sa pečie z kvalitných surovín a nie z lacných margarínov a pančovaného medu, cena za domáce koláčiky sa vyšplhá niekde ku 10-12 euro za kilo. Pečieme to predsa s láskou a venujeme tomu svoj čas a to nehovorím o rodine a o kope riadu na umývanie Úsmev Viem, že cena je veľká, ale v supermarketoch sa vyrábájú alebo teda dodávajú koláčiky, ktoré sú veľkovýrobne pečené a tam sa tie náklady aj pekne rozrátajú Úsmev preto tá nízka cena......ale na úrok kvality Smútok bohužiaľ ...Tak smelo do pečenia, veď v obchode tiež nezjednávame cenu chlebaÚsmev ak stojí chlieb 1,80, tak nám ho žiadna predavačka nedá za polovicu Úsmev teda pokiaľ vám ho neprekrojí na polovicu a pošle vás k pokladni Úsmev
Váľam sa od smiechu po podlahe

reklama
reklama
reklama
reklama

Časopis Torty od mamy

Jarné časopisu Torty od mamy 2025

reklama
reklama
reklama