reklama

Cena

Betuli , 18. 08. 2009 - 12:19

reklama

Ahojte šikulky a šikulkovia, zase mám problém s určením ceny, ale tentokrát sa to týka slaného pečiva. Dostala som zákazku na slané praclíky a vôbec neviem čo mám za to pýtať. Poradíte mi ako mnohokrát predtým? Zlomené srdce

Pozrite si aj


reklama


reklama

Adriana, Ut, 18. 08. 2009 - 12:37

Ahoj... neviem, aky maš recept... ja robim pracliky , kde davam tvrdy syr a smotanu,tak je cenovo dosť naročny.... tak za tie si pytam, teda pytala som si, už som ich davno nepiekla.. tak teraz by to možno bolo aj viac, ceny šli hore..... 6 eur za kg.... tak jeden vychadzal zhruba na 3 sk.....ale možno to je malo.. neviem Úsmev

Betuli, Ut, 18. 08. 2009 - 12:45

Ahoj ja mám taký recept kde ide maslo, múka a niva alebo bryndza. Nie sú to klasické praclíky ale také vykrajované formičkou.

Adriana, Ut, 18. 08. 2009 - 12:55

viem.. aj ja ich vykrajujem formičkou... a tiež maš dosť drahy recept.. prepočitaj si to poriadne. suroviny... a uvidiš, ako to to bude vychadzať... aby si aj na tom dačo zarobila.. aj ked, pri takychto sa skôr narobiš, ako niečo aj zarobiš Mlčím

ja ti poradim ako to robim ja , tak sa stanovuju aj ceny v retsauraciach a tak

prosto si urob tzv. vyrobny vykaz, cize spocitaj mnozstvo pouzitych surovin aj cenu za ne, a potom ku tej cene si priprataj este za robotu, a tak. ja vacisnou berem tak, ze kolko mi vyjdu suroviny , tolko pytam za robotu, cize napr za suroviny 5e tak celkova suma 10e

reklama
reklama
reklama
reklama

Časopis Torty od mamy

Jarné časopisu Torty od mamy 2025

reklama
reklama
reklama