Ako na abecedu.
Pozrite si aj
neviem aku mas ale pozri sem : http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/vykrajovanie-abecedy
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
daj link, akú abecedu máš, ja mám asi 4 druhy
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
máš tu lištu abecedu? lebo keď to, tak ja to robím nasledovne:
1. vyvaľkám si na tenko plátok hmoty
2. ten rozdelím na drobné štvorčeky (podľa veľkosti písmen)a nechám trošičku preschnúť
3. na dosku si dám najprv kúsok odtrhnutého mikroténového vrecka (nie potravinová fólia!), na to štvrček hmoty, na to zasa kúsok odtrhnutého vrecka
4. cez to pretlačím písmeno
5. celé si to spolu chytím do rúk a spodnú fóliu stiahnem
6. z vykrojeného písmenka poodtŕham (špáratkom alebo špicatou kosticou) prebytočnú hmotu (písmenko mám stále nalepené z jednej strany na mikr. vrecku)
7. písmenko slabulinko namočím vodou, stačí kvapôčka, aj menej
8. priložím písmenko na tortu (z vrchu je stále mikrotén), pritlačím na tortu
9. stiahnem mikrotén a je to!!
želám nech sa darí (inak tento postup som sa naučila od alenik na stretku v hlohovci, tak alenik, ďakujeeem)
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ďakujem Vám veľmi pekne. Ja mám http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=index&cPath=1_81_85&zenid… pekne. - Forma na fondán.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
tak s týmto urobíš také písmenká, ako má Gabika napr. tu http://www.tortyodmamy.sk/?q=ostane-torty-pre-deti/namornicek
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ahoj šikulky. Potrebujem Vašu pomoc. Objednala som si abecedu z T-formaxu a vyskúšala som už všetko možné, ale výsledný efekt písmen nie je ani z ďaleka taký ako na niektorých Vašich tortičkách. Už som si pozrela aj Vaše fotopostupy, ale vy máte inú abecedu ako ja. Ak má niektorá z Vás abecedu z T-formaxu, nech mi apíše ako ju používa.Ďakujem Vám veľmi pekne
