šperkovnica pomooooooc.

Ahojte, ženičky idem robiť šperkovnicu a má byť po boku taká vykockovaná a ja neviem ako urobiť tie pravidelné kocky. Ako to robíte? Vyzerá to ako by to bolo s pravítkom ale nepretrhnem K2 keď to budem tak robiť? A ešte jedna otázočka ako dosiahnem že ten deklík na vrchu je akoby pootvorený a mierne vyšuchnutý von. Treba dať pod to neakú tvrdú podložku? Ďakujem.

Kategória: 

Podkategória: 

ten kraj ,docielis s mrieskou na malovanie ,ked mas,ja som si nedavno kupila mali valcek s mrieskou vo farby laky,pozri mam to na svojej stranke...(sun)

robí sa to touto pomôckou http://www.cukrarskepotreby.eu/?akcia=showkategoria&vyber=481&stra=1&spa...
S deklíkom neporadím

ja som teraz robila šperkovnicu deklik som spravila tak že som dala oplatku natrela džemom zasa oplatku džem plat piškotoveho cesta a obtrela kremom a obtiahla mmf. ja som docela spokojna a drži pekne aj ako pootvoreny len foto možem dať až zajtra večer až ju oslavenkyna bude mať.

Marienka,daj si do vyhľadavača ------Monika----- a ona tam má krááááááááásnu šperkovnicu ,je to dole označené ako----šperkovnička3-----

Marienka mne na tejto stránke nejaká šikovná žienka poradila,že ten deklík sa robí tak,že si najprv spojíš tortové oblátky čokoládou necháš zatvdnút,vyrežeš z toho požadovaný tvar a na to potom dávaš korpus.Obalíš do potahovky a oprieš o tortu.Snád som to napísala zrozumitelne:-) Aj ja robím zajtra šperkovničku a oblátky už mám pripravené tak som zvedavá ako to zajtra dopadne(giggle)

ahoj, ja som raz vydela postup ze to robila mriezkou ktora sa dava do drezu ta podlozka. Tiez som robila sperkovnicu a na prvy krat som ju nicim nevystuzila a veru to nedrzalo. Potom som dala 2oblatky spojila dzemom a na to korpus, natrela kremom a potiahla mmf a uz to pekne drzalo(sun)

Ďakujem vám žienky, veľmi ste mi pomohli. Pekný deň a veľa krásnych nápadov

Práve som vložila šperkovnicu,ktorú som dnes robila.Oblátky som spojila čokoládou a držalo to perfektne:-)

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.