reklama

Sladká paleta jesene v časopise Torty od mamy

Pridal/a Tortyodmamy.sk dňa 05. 09. 2023 - 14:59
Jesenné číslo časopisu Torty od mamy 2023

Tortyodmamy.sk


reklama

Tak ako? Už ste si kúpili naše najnovšie vydanie časopisu Torty od mamy? Dajte nám vedieť, čo sa vám na ňom páči a čo by ste naopak radi doplnili. Jesenné vydanie nášho magazínu prináša so sebou závan sychravosti a túžbu po farbách. Toto vydanie farbami doslova hýri, o čom vás presvedčia všetky naše autorky. 

Tým z vás, ktorým sa náš sladký magazín do rúk zatiaľ nedostal, vám ho radi predstavíme. Do jesenného vydania sa nám podarilo pre vás vybrať množstvo fantastických receptov, v ktorých nechýbajú jablká, hrušky, mrkva, pomaranče, černice, ale tiež gaštany, orechy či čokoláda. 

Titulka jesenného čísla časopisu Torty od mamy 23

S netradičnou točenou tortou vás hneď v úvode zoznámi Daniela Glöckner Švajdová, ktorú nasleduje Dana Tuháčková a jej maľované makrónky. Už ste sa niekedy pokúsili niečo napísať na škrupinku makroniek? Však je to ťažké? A teraz si predstavte ručne maľovaný obrázok. 

Dávno sme tu nemali ani 3D torty, preto sme sa to rozhodli zmeniť a oslovili sme už tradične šikovnú a veľmi talentovanú Ivetu Košíkovú a tiež Renátu Zipperovú. Obe dámy vložili do svojich prác množstvo lásky a výsledok ich šikovných rúk rozhodne stojí za to.

Z obsahu časopisu Torty od mamy jeseň 2023

Okrem takéhoto modelovania nájdete u nás aj cheesecaky, či klasické detské torty. V poslednej dobe sme aj my podľahli trendu mousse tortičiek, a preto ani toto číslo nebude iné. Nech sa páči, poďte sa spolu s nami inšpirovať a naučiť niečo nové. 

S remeslom medovníkov vás zas zoznámi skupinka nadaných žien, ktoré sa stretli v boji o prvé miesta na súťaži na stretnutí medovníkarov v Dudinciach. A aby som nezabudla, okrem tort máme pre vás pripravených aj niekoľko dezertov, napríklad luxusné ovocné od Šárky Kozelskej či klasické rolády. 
Dosť bolo slov, teraz si nás už poďte prelistovať aj osobne. Verím, že spolu s nami niečo chutné upečiete.

Jesenné vydanie časopisu Torty od mamy si môžete zakúpiť od utorka 5. septembra 2023:

 Veronika Šulík, šéfredaktorka
 


reklama

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama

Časopis Torty od mamy

letné číslo Torty od mamy 2023

reklama
reklama
reklama