Predplatné časopisu Torty od mamy v ČR

Torty od mamy najčítanejší sladký časopis na Slovensku, najekluzívnejší v Čechách. Časopis pripravený s chuťou, určený vám pre ktorých je pečenie viac ako len sladké hobby.

Zaujíma vás, ako to robia tí, ktorí sú úspešní? Nechajte sa inšpirovať. Torty, recepty, medovníky priamo z vašich domácností. Praktický sprievodca sladkým svetom ponúka originálne témy, skvelé tipy, pracovné postupy, recepty, rozhovory s odborníkmi... Udávame trendy, inšpirujeme i radíme.  

Predplatné je najvýhodnejším spôsobom ako sa dostať k vášmu obľúbenému magazínu. My vám ho doručíme domov kamkoľvek v Čechách. Predplatné môžete venovať aj ako darček svojim blízkym .

Predplaťte si časopis TORTY OD MAMY na rok 2017!

Predplatné v Českej republike vybavuje:

MediaCall, s.r.o. (bývalý Media servis) Vídeňská 995/63, 639 00 Brno www.zahranicnitisk.com

import@mediaservis.cz

tel.: +420 532 165 165

Cena za jeden výtlačok časopisu Torty od mamy je pre rok 2016 stanovená na 57 CZK. Táto cena je aj s poštovným a balným.

Vyšší počet voňavých a sladkých strán za nezmenenú cenu!

Predchádzajúce čísla časopisu Torty od mamy si môžete zakúpiť už aj v elektronickej verzii, alebo v týchto kamenných a internetových obchodoch s cukrárskymi pomôckami v ČR.

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.