Pridajte recept a vyhrajte - jesenná súťaž na Tortyodmamy.sk

Podeľte sa o recept s fotografiou so svojim upečeným koláčikom, zákuskom, tortičkou,  pridajte ho medzi recepty na Tortyodmamy.sk a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čaká 10 sladkých cien.

Jesenná súťaž na Torty odmamy.sk

Pridajte do 21. 11. 2019  na Tortyodmamy.sk aspoň jeden ľubovoľný recept  s fotografiou a máte šancu na výhru. 

Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde. Pri pridávaní receptu, ktorý chcete prihlásiť do súťaže je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. Organizátor súťaže doručí výhry len na územie Slovenskej republiky. Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať

1. - 10. miesto: balíček produktov Dr. Oetker v hodnote 20 €

ceny do jesennej súťaže

Ako vyberieme výhercov

Piatich výhercov určí redakcia, na základe kvality receptov, fotografií, počtu pridaných receptov.
Piatich výhercov vyžrebujeme. 

Zopár rád ako fotiť výsledok vášho kulinárskeho umenia nájdete v článku Ako odfotiť jedlo.

Mená víťazov uverejníme najneskôr 26.11.2019. Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Tortyodmamy.sk. Na základe výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo. Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu. Čítajte Podrobné pravidlá súťaže

Fondán, ale kakaový!

Zafarbiť biely fondán kakaom nie je jednoduchá úloha. Pre tých, ktorí chcú prekvapiť svojich najbližších originálnym spôsobom a hľadajú niečo naozaj výnimočné, je tu NOVINKA Fondán kakaová poťahovacia hmota Dr. Oetker - poťahovacia a modelovacia cukrová hmota, ktorá je na to ako stvorená. Je ideálna pri  poťahovaní tort, cupcakes, rolád, vianočného pečiva či modelovaní drobných ozdôb, napríklad obľúbených figúrok alebo ruží. Pýši sa  hlbokou čokoládovou farbou a príjemnou kakaovou vôňou, ktorá  dokonalé očarí vaše zmysly. Určite oceníte aj jej mimoriadnu tvárnosť, ktorá zaručuje jednoduchú a rýchlu prácu s dokonalým výsledkom v podobe zamatovo hladkého vzhľadu. Fondán kakaová poťahovacia hmota Dr. Oetker je bez palmového oleja a je pripravený na okamžité použitie – stačí len podsypať práškovým cukrom a vyvaľkať hmotu do požadovaného tvaru. Jedno 200 g balenie fondánu Dr. Oetker vystačí na potiahnutie torty s priemerom 26 cm.

Ešte väčšia radosť z pečenia!

Back spray Dr.Oerker Zabudnite na mastné prsty či potieranie foriem a plechov na pečenie s kúskom masla! Pre všetkých, ktorí sa chcú vyvarovať nežiaducemu pripečeniu cesta na plech a nahradiť tradičné formy vymastenia, je tu novinka BACKSPRAY od Dr. Oetker. -  praktický olej na rastlinnej báze v spreji, ktorý zaručí dokonalé, čisté a jednoduché potieranie plechov, foriem na pečenie, waflovačov či smaženie na panvici. Backspray neobsahuje palmový olej a je vhodný aj pre vegánov. Tento dokonalý kuchynský pomocník je vyrobený s maximálnou starostlivosťou z vysokokvalitného repkového oleja a oleja z hroznových jadierok, ktoré zvyšujú jeho stabilizačnú funkciu a účinnosť.

Skvelou výhodou je komfortné a jednoduché dávkovanie, o ktoré sa postará́ balenie v praktickom spreji s rozprašovačom bez hnacieho plynu na bezpečné používanie. Jedno balenie obsahuje 125 ml praktického oleja, ktoré vystačí až na 50 plechov alebo 30 foriem.

PrílohaVeľkosť
PDF icon statut-sutaze-jesen-2019.pdf108.9 KB

Kategória: 

Našla som vašu stránku, paci sa mi. Určite pridám moje recepty na koláčiky.

Super! Budeme veľmi radi, keď sa s nami podelite o recepty a ešte budete aj zaradená do sútaže. Úsmev

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.