Pridajte recept a vyhrajte - jesenná súťaž na Tortyodmamy.sk

Podeľte sa o recept s fotografiou so svojim upečeným koláčikom, zákuskom, tortičkou,  pridajte ho medzi recepty na Tortyodmamy.sk a budete zaradení do súťaže, v ktorej na vás čaká 10 sladkých cien.

Jesenná súťaž na Torty odmamy.sk

Pridajte do 21. 11. 2019  na Tortyodmamy.sk aspoň jeden ľubovoľný recept  s fotografiou a máte šancu na výhru. 

Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde. Pri pridávaní receptu, ktorý chcete prihlásiť do súťaže je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. Organizátor súťaže doručí výhry len na územie Slovenskej republiky. Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať

1. - 10. miesto: balíček produktov Dr. Oetker v hodnote 20 €

ceny do jesennej súťaže

Ako vyberieme výhercov

Piatich výhercov určí redakcia, na základe kvality receptov, fotografií, počtu pridaných receptov.
Piatich výhercov vyžrebujeme. 

Zopár rád ako fotiť výsledok vášho kulinárskeho umenia nájdete v článku Ako odfotiť jedlo.

Mená víťazov uverejníme najneskôr 26.11.2019. Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Tortyodmamy.sk. Na základe výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo. Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu. Čítajte Podrobné pravidlá súťaže

Fondán, ale kakaový!

Zafarbiť biely fondán kakaom nie je jednoduchá úloha. Pre tých, ktorí chcú prekvapiť svojich najbližších originálnym spôsobom a hľadajú niečo naozaj výnimočné, je tu NOVINKA Fondán kakaová poťahovacia hmota Dr. Oetker - poťahovacia a modelovacia cukrová hmota, ktorá je na to ako stvorená. Je ideálna pri  poťahovaní tort, cupcakes, rolád, vianočného pečiva či modelovaní drobných ozdôb, napríklad obľúbených figúrok alebo ruží. Pýši sa  hlbokou čokoládovou farbou a príjemnou kakaovou vôňou, ktorá  dokonalé očarí vaše zmysly. Určite oceníte aj jej mimoriadnu tvárnosť, ktorá zaručuje jednoduchú a rýchlu prácu s dokonalým výsledkom v podobe zamatovo hladkého vzhľadu. Fondán kakaová poťahovacia hmota Dr. Oetker je bez palmového oleja a je pripravený na okamžité použitie – stačí len podsypať práškovým cukrom a vyvaľkať hmotu do požadovaného tvaru. Jedno 200 g balenie fondánu Dr. Oetker vystačí na potiahnutie torty s priemerom 26 cm.

Ešte väčšia radosť z pečenia!

Back spray Dr.Oerker Zabudnite na mastné prsty či potieranie foriem a plechov na pečenie s kúskom masla! Pre všetkých, ktorí sa chcú vyvarovať nežiaducemu pripečeniu cesta na plech a nahradiť tradičné formy vymastenia, je tu novinka BACKSPRAY od Dr. Oetker. -  praktický olej na rastlinnej báze v spreji, ktorý zaručí dokonalé, čisté a jednoduché potieranie plechov, foriem na pečenie, waflovačov či smaženie na panvici. Backspray neobsahuje palmový olej a je vhodný aj pre vegánov. Tento dokonalý kuchynský pomocník je vyrobený s maximálnou starostlivosťou z vysokokvalitného repkového oleja a oleja z hroznových jadierok, ktoré zvyšujú jeho stabilizačnú funkciu a účinnosť.

Skvelou výhodou je komfortné a jednoduché dávkovanie, o ktoré sa postará́ balenie v praktickom spreji s rozprašovačom bez hnacieho plynu na bezpečné používanie. Jedno balenie obsahuje 125 ml praktického oleja, ktoré vystačí až na 50 plechov alebo 30 foriem.

PrílohaVeľkosť
PDF icon statut-sutaze-jesen-2019.pdf108.9 KB

Kategória: 

Našla som vašu stránku, paci sa mi. Určite pridám moje recepty na koláčiky.

Super! Budeme veľmi radi, keď sa s nami podelite o recepty a ešte budete aj zaradená do sútaže. Úsmev

Tak akože...waaaauuuSrdceSrdceSrdceozaj krásne recepty a krásne fotky ste popridávaliTlieskamTlieskamklubúk dole!ÁnoÁnoÁnoÁno

Naša receptová súťaž sa skončila a my sme nesmierne radi, že ste sa s nami podelili o tie najrôznejšie recepty, pečené aj nepečené, zákusky aj koláče, kalorické bomby aj zdravšie verzie zaujímavých koláčikov.

 

Ďakujeme každému jednému zvlášť za to, že ste sa stali súčasťou tejto úžasnej stránky o pečení a rozšírili našu - vašu zbierku receptov o nové ale aj tie rokmi odskúšané, často rodinné poklady - recepty.

Päť súťažiacich porota vybrala podľa pravidiel súťaže (zohľadňovali sme kvalitu fotografii, samotných receptov, počtu pridaných receptov, ako zaujali na stránke, sociálnych sieťach ....), päť receptov sa žrebovalo a tu je výsledok súťaže:

Vybratí súťažiaci: Martuška123, melisa, Oľga Birošová, Mariolka, katarinalucanova

Vyžrebovaní súťažiaci: jaja1998, sedita 321321, Veronika 1307, babina 555 a evicka.

Výhercom srdečne blahoželáme. Prosím, pošlite nám cez Kontaktný formulár svoju adresu a telefóne číslo, aby sme vám mohli dať doručiť ceny.

Pre ostatných, nezúfajte možno sa na vás šťastie usmeje nabudúce. Môžete si ho vyskúšať aj v našej receptovej súťaži na stránke nanicmama.skÚsmev

Recptová súťaž na Nanicmama.sk

Veríme že nám naďalej ostanete verní a budete sa s nami deliť o vaše recepty aj v budúcnosti, alebo inšpirovať receptami iných, fotopostupmi na sladké tvorenie ale aj tortami našich šikovných cukrárok.

 

Super, teším sa a veľmi pekne ďakujem za výhruVeľký úsmev

Krásna výhra, ďakujem pekneÚsmev

 

Ďakujem krásne ♥

Blahoželám výhercom
 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.