Malé hrudky v čokoládovom pudingovo-maslovom kréme

Dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať na radu, robievam pudingovo-maslové krémy (hustý uvareny puding s cukrom zašľahám do masla) a pri každom jednom čokoládovom kréme mi v ňom ostávajú malé zrniečka čokoládoveho pudingu. Puding pritom v sebe hrudky nemá, aj maslo aj puding majú izbovú teplotu. Neviete mi pomôcť, ako sa zbaviť tých mini hrudiek? Aj keď to neustále šľahám, zbaviť sa ich neviem. 

Kategória: 

Podkategória: 

Ja často robievam takýto krém. Keď sa dovarí puding zamiešam do horúceho oriešok masla a miešam do vychladnutia. Puding miešam v studenej vode aby vychladol na izbovú teplotu.  Niekto dáva fóliu. Potom postupne zašlahávam do masla s cukrom. Tak sa hrčky nevytvoria. Väčšinou sú vtedy keď puding moc vychladne, už sa nespojí riadne s maslom. 

ja som nechala úplne vychladnúť krém na izbovú teplotu, tak asi nebudúce skúsim zašľahať trocha teplejší puding aj s tým orieškom mašľa. Ďakujem Vám pekne za radu :) 

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.