Zase cena...:)
Pozrite si aj
reklama
reklama
Nie, už je to spolu!
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
urcite???:)) si si ista?:) ale dakujem za odpoved mam v tom jasno
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
no malo by to byt aj so surovinami : ) ale ak by som tobila 350 kvietkov na jedno srdce ako niektore tu dievcata robia 3D tak 10 euro za kilo je malo
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Takto tu píšu aj ostatní
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
pozri, ak robíš tortu kde sa veľa narobíš...napríklad veľa modeluješ tak môžeš dať cenu 15 eur ka kg...prípadne sa dohodni koľko budú stáť ozdoby...torta 10 eur za kg + cena za ozdoby
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Jakub cena je zo surovinami, ale ako píše Aderiarleen prihoď si za ozdoby. Ja som si pre zaujímavosť skúsil orientačne spočítať koľko miniem za suroviny napríklad na 3kg tortu. Bolo to zaujímavé a viem sa lepšie orientovať pri stanovení ceny. Prajem veľa úspechov.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
reklama
reklama
Priklad...torta vazi 6 kg...berem za 1 kg 10 euro, to je 60 euro...ALE neni mi jasne..v tych 60 euro je aj suma za suroviny alebo k tym 60 euram sa pripocita cena za suroviny 20 euro napriklad?...