reklama

Prosím súrne- už len pár hodín


reklama

Prosím Vás nemá niekto postup ako potiahnem tortu - obdlžnik s MMF. Kruh som už robila ale ako urobim tie hrany? dá sa to potiahnuť vcelku? Prosím poraďte pre tortu prídu o 17.00. Ďakujem

Pozrite si aj


reklama


reklama

adika, Pi, 21. 08. 2009 - 10:31

zuzika obdlznik potiahnes este lahsie ako okruhlu a v kuse,neboj zvladnes to je to lahke.

Ďakujem Vám. Robím 2.poschodovú tak snáď to dopadne dobre, pretože zákazníčka je veľmi, veľmi, veľmi náročná. Neviete mi poradiť, ako dám kruh na obdlžnik aby sa mi to nešmýkalo? môžem spodok kruhu natrieť krémom a položiť na obdlžnik, ktory budem mať potiahnuty MMF????

veva, Pi, 21. 08. 2009 - 11:22

Ahoj ja si myslím že by sa Ti to nemalo šmýkat ved torta je tažká a naklánat ju nebudešÚsmev Ale kludne možeš natriet krém alebo aj čistou vodou možeš trochu potriet.

Podľa mňa keď tam dáš krém, tak sa to bude šmýkať. Ja by som to položila len na to MMF.Slnko Slnko

Poradím ti, do obdĺžnika zapichni špajdle ale kratšie ako bude celá torta. A keď budeš dávať kruh na obdĺžnik tak kruh na tie špajdle napichneš a hotovo.

reklama

Súťaž

Súťaž na Tortyodmamy.sk

reklama
reklama
reklama

Časopis Torty od mamy

Jarné časopisu Torty od mamy 2025

reklama
reklama
reklama