reklama

Letná súťaž o najkrajšiu tortu pre deti

Kamila , 09. 07. 2009 - 18:53

reklama

Dievčatá a chlapci, vyhlasujem letnú súťaž o najkrajšiu tortu pre deti. Autori desiatich tort, ktorí získajú pri hlasovaní najviac vašich hlasov, budú odmenení darčekovými balíčkami od spoločnosti www.oetker.sk v hodnote 16,6€. 1. - 3. miesto získa ešte 1kg obaľovacej hmoty a 4. a 5. miesto 1 kg cukrovej polevy od NM SWEET.

Podmienky:
Do súťaže môže každý prispieť len jednou tortou. Súťaž bude anonymná, pri súťažných obrázkoch nebudú uvedení autori, až do vyhlásenia výsledkov. A chcem vás poprosiť aby ste na súťažné obrázky nedávali svoje značky, niky, mená .. a ani obrazky, ktore ste už pridali na stránku pred súťažou. Svoje dielka, môžete začať vkladať od štvrtka 9.7. do pondelka 3.8. do 24.hod.

V utorok 4.8. spustím vaše hlasovanie, ktoré bude prebiehať do nedele 9.8. do 18.hod. Počtom hviezdičiek vyjadrite váš názor na kvalitu a krásu dielka, čím viac hviezdičiek tým viac sa vám torta páči. Poradie sa bude odvíjať od počtu hvizdičiek. V nedeľu večer vyhlásime desať víťazných tortičiek.

Postup vkladania súťažných obrázkov je nasledovný:
Obrázky vkladáte tak, že si zvolíte Pridaj obsah (hore v hnedom riadkovom menu) a tam si vyberiete súťažný obrázok. Samotný postup vkladania je trošku iný, zadáte názov, zvolíte si kategóriu , obrázok vkladáte klasicky, len stačí, keď kliknete na konci na Poslať (položku nahrať môžete ignorovať) Ak budem mať viac času doplním inštrukcie.
Zobrazovanie súťažných obrázkov bude zatiaľ bez komentárov, aby neskôr neovplyvňovalo vaše hlasovanie. Rubrika so súťažnými obrázkami je v ľavom stlpci.

Pozrite si aj


reklama


reklama

Kamilka, iba by som sa chcela spýtať, či sa táto súťaž týka iba nových, zatiaľ na tejto stránke nezverejnených tortičiek. Možno by bolo dobré to bližšie špecifikovať. Lebo ak sa budú pridávať staršie tortičky, už to nebude až také anonymné...

Kamila, Pi, 10. 07. 2009 - 13:53

Ano tyka sa to iba novych, na stranke este nezverejnenych torticiek, mas pravdu idem to doplnit.

werona, So, 11. 07. 2009 - 16:18

Kamilka ,ale medzi súťažnými je už kopa tortičiek ,ktoré sú pridané aj na stránkach ,takže anonymita v háji,troška nefér pre ostatné....

adika, Pi, 17. 07. 2009 - 14:31

Smútok Smútok Smútok Smútok niektore dievčata nepochopili??vkladaju sa len nove zatial nezverejnene torticky,Smútok Smútok Smútok Smútok

Kamila, Pi, 24. 07. 2009 - 19:22

Dievcata, ja to neviem ukontrolovat, nestiham sledovat vase prispevky, su prazdniny, tak mam doma plny dom. Kvoli tomu som dala taku dlhu dobu na vkladanie sutaznych obrazkoch, aby ste mohli pridavat vase nove dielka, ja viem, ze nie vsetky prave teraz robite detske torticky, ale sutaze este budu, dudete sa moct zapojit pri inych temach. Poprosim vas, tie co matev sutazi starsie obrazky, uz uverejnene na stranke, ak kliknete na svoj sutazny obrazok, mali by ste ho vediet upravit a skuste nahrat novy, v najhorsom pripade riskujete, ze dievcata budu trochu ovplyvnene pri hlasovani za vasu toricku, asi skor negativne, lebo ste nedodrzali zakladne pravidla.

Spagi, Pi, 17. 07. 2009 - 14:54

Kamilka,
mam otazku do buducnosti. Mohlo by sa spravit ine hlasovanie? Ze by sa spocital celkovy pocet hviezdiciek? Lebo takto v ramci sutaze nemozeme odlisit, ktora torta je podla nas na jednotku, ktora na dvojku... Ano, mozeme za tu ktoru tortu nehlasovat vobec...ale... Úsmev Dakujem

Kamila, Po, 03. 08. 2009 - 10:07

Dievcata, vzhladom na stale sa meniaci koniec mojej dovolenky, som sa tu trochu hrala s terminom uzavireky sutaze a zaciatkom hlasovania ... Spravila som to tak, ze torticky mozete hodnotit odo dnes a este v priebehu dnesneho dna 3.8. mozete vlozit posledne sutazne obrazky, vecer vypnem moznost vkladania sutaznych obrazkov.

Pri hlasovani vidite len vase hodnotenie, a teraz to podstatne. Sutazne dielka hodnotite tak, ze im pridelite pocet hvizdiciek od 0 po 5, cim viac hviezdiciek, tym viac sa vam paci dielko. A vysledne poradie sa bude odvijat od poctu hviezdiciek ..., vitazom sa stane autor torty s najvacsim poctom hviezdiciek. Hodnotit mozu len registrovani, prihlaseni uzivatelia.

Chcela by som vas poprosit o ferove spravanie, to jest ziadne vyzyvanie znamych ..., viem ukontrolovat ucelove prihlasovanie novych uzivatelov. Dakujem velmi pekne.

Kamila, Po, 03. 08. 2009 - 10:09

Este by som vas chcela poprosit o trpezlivost, pocas tyzdna, ked sa budu hodnotit sutazne obrazky, neuvidite primerne hodnotenie ani pri ostatnych tortach, ono sa to rata, len sa nezobrazuje, zapnem hned po skonceni hlasovania 9,8.

jujanta, Ut, 04. 08. 2009 - 11:05

ja už som zahlasovala Tlieskam Tlieskam Tlieskam aj som si zapísala, ktorým tortičkám som dala 5 hviezdičiek, som zvedavá, či sa zhodnem s výsledným hodnotením. Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe Váľam sa od smiechu po podlahe Prajem všetkým príjemné hodnotenie, ja som spokojná Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce

Kamila, Ut, 04. 08. 2009 - 14:18

Devy krasne, zvacsila som nahlady sutaznych obrazkov, aby sa vam lahsie vyberali obrazky, ktore chcete ohodnotit, aj ked vase hodnotenie si urcite zasluzia vsetky torticky. Ak sa vam este nezobrazuju vacsie obrazky, kliknite na tlacidlo F5 na vasej klavesnici alebo vo vasom prezeraci dajte refresh, obnovenie stranky. Striedam poradie obrazov, raz od najnovsich, raz od najstarsich, pri nahodnom zobrazovani, by sa vam tazko orientovalo, co ste uz hodnotili a co nie.

Kamila, Ne, 09. 08. 2009 - 16:07

Dievčatá, máte ešte poslednú možnosť ohodnotiť súťažné tortičky. Okolo 23. hodiny vyhlásim víťazné dielka.

Kamila, Po, 10. 08. 2009 - 08:32

Dievcata, vysledky najdete tu http://www.tortyodmamy.sk/?q=vysledky2 a odkaz je v lavom stlpci, poradie zohladnuje pocet hlasujucich a pocet hvizdiciek, nepodarilo sa nam to zobrazit tak aby sa vam zobrazil pocet ziskanych hvizdiciek za kazdy obrazok, ale poradie to zohladnuje.

Kamila, Po, 10. 08. 2009 - 08:53

Po malych nezrovnalostiach, uz su vysledky konečné a správne, zohladnuju pocet hlasov a pocet ziskanych hvizdiciek, sice sa nam nepodarilo zobrazit pri hodnoteni konecny pocet hviezdiciek, ale ziskate ho ak vynasobite pocet hlasujucich s priemernym hodnotenim v desatinnom cisle a s cislom 5 maximalny pocet hvizdiciek, jednoduche ze Hambím sa Program nam to neumoznuje zobrazit, je mi luto.
Vitaznym autorom srdecne blahozelam, krasnych torticiek je tu ovela viac, len ceny mame len pre prvych desiatich.

Spagi, Po, 10. 08. 2009 - 09:44

Kamilka,
sutazne torty sa nam automaticky zobrazia v albume, alebo ich mame pridat este raz? Vdaka

Kamila, Po, 10. 08. 2009 - 16:52

Chcela by som poprosit autorov prvych desiatich torticiek, aby mi cez kontakt poslali svoje adresy, aby im mohli byt dorucene ceny. Dakujem.

reklama
reklama
reklama
reklama

Časopis Torty od mamy

Jarné časopisu Torty od mamy 2025

reklama
reklama
reklama