Nový, svieži a o 8 strán bohatší časopis Torty od mamy

Milí naši čitatelia,

marec je mesiac, v ktorom sa zem prebúdza a kolobeh života začína odznova. A ako sa mení všetko vôkol nás, tak i my vám v jarnom čísle časopisu Torty od mamy predstavíme niekoľko zmien. Prichádzame s novou, veríme, že krajšou a modernejšou podobou vášho obľúbeného sladkého magazínu.

Titulka časopisu Torty od mamy 1 22

Už teraz viem, že sa máte na čo tešiť. S istotou vám môžem sľúbiť, že v útrobách nášho časopisu si prídu na svoje tak skúsené cukrárky, ako aj úplní začiatočníci. Máme pre vás pripravené novinky, ale aj staré klasiky. Keď už sme pri tých klasikách. Viete ako pripraviť perfektné žĺtkové alebo medové rezy, či upiecť dokonalú bábovku? Ak nie, tak práve toto číslo nesmiete v novinových stánkoch obísť. 

Aby sme však nezabudli ani na tých náročnejších z vás, trochu viac sme sa povenovali technike špachtľovania a tiež sme si pre vás pripravili inšpiratívny rozhovor s Alenkou Sabolovou zo šou Pečie celé Slovensko. Ak chcete vedieť, čo by odkázala novým súťažiacim a čo bolo v jej cukrárskom živote pre ňu najťažšie, listujte v časopise ďalej.

Máličko sme rozšírili počet strán, a aj preto nájdete v najnovšom vydaní časopisu až 42 receptov, medzi ktorými nechýba hneď niekoľko tipov na stále obľúbený a vyhľadávaný swiss krém či recepty pre špeciálnych potravinových alergikov, ako sú laktóza, lepok či mliečna bielkovina.
Už tradične nechýbajú recepty od Moniky Hodanovej či Martiny Ďurčekovej, ktorá si pre vás pripravila úžasnú tortu pre malú princeznú a Andrejka Aldiry zas fotopostup na modelovanie teplovzdušného balóna pre malého letca.

S príchodom jari sa spája aj postupné rozkvitanie stromov či dozrievanie prvého drobného ovocia. A práve ovocie hrá v jarných receptoch prím a rozhodne ním nešetrili ani naše autorky. A viete čo je ešte nové? Skúšali ste už takzvanú mousse tortu či zákusky? Ak ste sa doposiaľ báli, tak strach odložte bokom a zalistujte v Tortách od mamy, kde nájdete hneď dva návody ako na to.

Jarné vydanie časopisu Torty od mamy si môžete zakúpiť od utorka 7. marca 2022:

Veronika Šulík, šéfredaktorka
 

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.