reklama
 
reklama

Zakusky v slanom prevedeni

Zakusky v slanom prevedeni torta, Zákusky, marga222

Nie je to nič zložité pomazánky aké kto má rád, toustový tmavý chlieb, pomazánkové maslo (na zlepenie syra k chlebíku a ozdobu) a nakrájaný tvrdý syr.

Nie je to dobre vidieť ale tu sú použité pomazánky rodinná, vajíčková a tuniaková. Miesto prostredného korpusu sa dá použiť aj viac vrstiev šunky zlepenej pomazánkovým maslom, komu by nestačili len čisto pomazánky a chcel by tam mat aj kusom maska .

Kategória: 

Tvar: 

Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (11 hlasy)
reklama

Komentáre

Áno Áno tie rezy vyzerajú úžasne. a receptík by si nemohla priložiť, prosím? Tlieskam Tlieskam Tlieskam

Super!!!! Ja robievam zdobené rolády, ale tieto sú náádhernééé!!!! Tlieskam Tlieskam Tlieskam Tlieskam Tlieskam Áno Áno Áno Áno Áno Vyplazený jazyk Vyplazený jazyk Vyplazený jazyk Vyplazený jazyk

Rolády robievam aj ja ale toto sa mi zdá zaújmavejsie a jednoduchšie na prípravu. Úsmev

Dievčatá, nič zložité pomazánky aké kto má rád, toustový tmavý chlieb, pomazánkové maslo (na zlepenie syra k chlebíku a ozdobu) a nakrájaný tvrdý syr. Nie je to dobre vidieť ale tu sú použité pomazánky rodinná,vajíčková a tuniaková. Miesto prostredného korpusu sa dá použiť aj viac vrstiev šunky zlepenej pomazánkovým maslom, komu by nestačili len čisto pomazánky a chcel by tam mat aj kusom meska Chichocem sa .

Áno Áno ďakujem za recept. určite to vyskúšam.....u nás slané môžeme Chichocem sa Chichocem sa

Vypadajú super, asi to tiež vyskúšam. Áno Tlieskam Áno Tlieskam Áno Tlieskam

úúúžasný nápad-100bodov Áno Áno Áno Áno Tlieskam Tlieskam Tlieskam Áno Áno Áno Tlieskam Tlieskam Tlieskam

perfektnáááááááááá prááááááááca Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Áno Áno Áno Áno Áno Áno Tlieskam Tlieskam Tlieskam Tlieskam Tlieskam Vyplazený jazyk Vyplazený jazyk Vyplazený jazyk Vyplazený jazyk Vyplazený jazyk Vyplazený jazyk Vyplazený jazyk Vyplazený jazyk

tak to je super napad... dik.. dakedy určite vyskušam... Áno Áno Áno Áno Tlieskam Tlieskam

Sezónne recepty

reklama
 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.