Stretnutie amatérskych cukrárov v Košiciach

Oznam pre záujemcov

Pozývame vás na stretnutie amatérskych cukrárov. Stretnutie sa uskutoční dňa 14,10,2017 v Košickej Novej Vsi ul. Poľná l so začiatkom o 9,00 hod. Je to stále na tom istom mieste v budove bývalého detského domova. Prihlásiť sa môžete priamo na hociktorej predajni, alebo na č.t. 0918262737, alebo na juno36@centrum.sk, alebo na paulinakoverova@stonline.sk. Vstupné na stretnutie je 7 eur a platí sa na mieste. Bude zabezpečený pitný režim, obed , sladkosti ku kávičke.

Pripravujeme bohatý program. Môžete nám napísať na facebooku  na našu stránku svoje nápady, námety , návrhy načo by sme nemali zabudnúť.

Príďte sa stretnúť so svojimi priateľmi , odovzdať ale aj nabrať nové poznatky z oboru pečenia, zdobenia, používania pomôcok.

Tešíme sa na Vás.

Kategória: 

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.