kabelka

ahojte dievčatá,chcela by som sa opýtať,či nemá niektorá fotopostup na kabelku,alebo aspoň podrobný opis ako to robíte.sú všetky veľmi pekné a mňa by to veľmi zaujímalo.veľmi pekne ďakuje a prajem pekný deň.

Kategória: 

Podkategória: 

ja som upiekla okruhlu tortu a tu som prekrojila na dve polky,postavila som ich na rovne a gulatim na vrh a potom so len dorabala zips,rucky,pozri na moje torty,mozno som pomohla;-) MrkámMrkám

Ja som robila presne tak isto,držím palce:-)

K(sun) edy to potrebuješ? Idem robiť v sobotu, tak môžem nafotiť.

ja sa tiez chystam nafotit najblizsie postup, viacere dievcata ma o to ziadali:-) .Ja robim kabelky vacsinou z 2 platov (plech 23*35 cm), kt. narezem na cca 12*20cm a na seba naukladam zhruba 5 takychto platov.Zo zvysku robim puncovinu,ktorou kabelku dotvarujem do pozadovaneho tvaru zdobim podla predstavy,ale nikdy nie z jedneho kusu potahovky.:-) Nech sa Ti dari(flower) KvietokKvietok

Tak to sa poteším aj ja nejakému postupu, super sa teším...ste šikulky..(rofl)

ste veľmi zlaté,vôbec mi to neponáhľa,ja som sa len pre zaujímavosť pýtala,lebo všetky sú také pekné a čo ak raz....ja som len taký váš obdivovateľ,a zbierač informácii.presedím tu denne hodinku a len pozerám a čítam.ale ďakujem ak to niekto nafotí a pošle.pekný deň.

No sa mi teraz zíde. TlieskamTlieskam

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.