Comic cake, mousse aj cheesecake v jarnom čísle časopisu Torty od mamy

V predaji je jarné číslo časopisu Torty od mamy a my netrpezlivo očakávame vaše ohlasy.

Jarné číslo časopisu Torty od mamy 2023 - titulka

Ak ste si ho ešte nestihli zadovážiť, hneď v úvode vám prezradím, že sa rozhodne máte na čo tešiť. Vo svete pečenia vzbudili veľký rozruch comic cakes, ide o tortičky, s ktorými sa vďaka ich dekoráciám ponoríte do kresleného sveta rozprávok. A hoci sa ich zdobenie môže zdať komplikované, opak je pravdou, o čom vás presvedčia naše šikovné cukrárky Mirka, Manu, Miška a Lucka.

Z obsahu jarného čísla časopisu Torty od mamy 2023

Keďže sa blíži Veľká noc, opäť sme pre vás zozbierali niekoľko receptov a inšpirácií na fantastické medovníčky, ale aj drobné dezerty.

Na stránkach vášho obľúbeného magazínu nájdete aj zaujímavé recepty na lahodné mousse tortičky, ale aj niekoľko fotopostupov na modelovanie. Vyrobte si s nami nežné dievčatko s balónmi alebo vílu s husľami a klavírom. Ak máte radi kvety, Ivetka vás naučí ako vyrobiť krokusy.

S víťazkou šou Pečie celé Slovensko II Luckou Gyenesovou sme sa porozprávali o tom, čo ju k pečeniu viedlo, aké pocity mala z celej súťaže a o jej plánoch do budúcnosti.

V aktuálnom vydaní časopisu na vás čakajú pestré chute - makové, orechové, mangovo-marakujové, citrónové, čokoládové či jahodové. A viete čo je to compoté, crémeux, limoncello alebo piškóta Genoise? Tieto aj ďalšie nové pojmy vám vysvetlí náš minislovníček.

Tak už neváhajte a šup do obchodov, aby sa vám najnovšie vydanie časopisu Torty od mamy ešte ušlo.

Jarné vydanie časopisu Torty od mamy si môžete zakúpiť od utorka 7. marca 2023:


Veronika Šulík, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.