Trasený krém- kokosové Olé

Ahojte skúsené cukráročky. Chcela by som sa s vami poradiť, keď robíte trasený krém s kokosovou príchuťou, aké ovocie sa k tomu chodí? Ja som myslela iba na ananás, no neviem či tam nebudú príliš zmiešané chute s tou šťavou. Ináč Piňa coláda je na podobnom princípe, len som to ešte neskúšala ako krém. Korpus som myslela čokoládový alebo kakaový. Aký máte názor, resp. skúsenosti?
Vopred ďakujem

Kategória: 

Podkategória: 

Ja som robila s ananásom bolo to celkom OK ale ak ho budem robiť znovu tak nedám už celý kompót lebo ananasový jeobjemovo väčší ako napr. mandarínka, ktorú používam s vanilkovým krémom Olé. Ananas je dobre pokrájať ešte na menšie kúsky. Nech sa darí TortaSlnko

Ďakujem pekne za radu, pokrájať som myslela, ale myslíš, že mám dať tej šťavy aj kompotu menej? asi porovnať objem mandarinkového a ananásoveho kompotu?

ja som dala do kokosového banány,bol výborný :-P,a čo sa týka toho ananásu,daj len polovicu plechovky..nech sa ti darí Objímam

ja som tiez robila kokosovy Ole a nepridavala som stavu, ale mlieko, aby ostala kokosova chut.. a bez ovocia.. robila som Sacherkovy korpus, natrela marhulovym dzemom a s tym kremom to chutilo vyborne..

Ďakujem pekne babenky Zlomené srdceZlomené srdceZlomené srdce

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.