Kralovska glazura na ganache?

Ahojte zienky, dnes idem robit srdce, ktore chcem poliat ganache. Mozem ju po zaschnuti ozdobit kralovskou glazurou? Nerozpusti sa to, mate s tym skusenosti? Dakujem za rychle odpovede... ÚsmevÚsmevÚsmev


Tu nájdete všetko o ganache: poleva, náplň, recept, postup, použitie


Kategória: 

Podkategória: 

Nerozpustí, ale neprilne Ti dobre, ja by som to nerobila.
Na ganache som neskúšala, len na čokoládovej poleve, stuhnutej i nestuhnutej. Záleží na tom, ako s ňou chceš zdobiť. Pokiaľ sa nejedná o presné tvary (iba cik- caky), možno, ale inak by to asi bol problém. Veď vyskúšaj na kúsku natretej ganache.
Keˇsom chcela zdobiť čokoládu, použila som roztopenú čokoládu, ale lepšie sa mi robilo so SCALDIS-som - mám takto zdobené medovníky (v albume na medovníkoch)

ahoj, ja som torticku potretu ganache z tmavej cokolady uz zdobila bielkovou polevou (je v mojom albume pod nazvom Cokoladova s pivoniou) a nic neopadavalo, krasne to drzalo ;)

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.