Jarná súťaž

reklama

Veľké PREPÁČTE,

pepko , 03. 02. 2010 - 14:37

reklama

chem povedať všetkým, ktorých som (naozaj nechtiac)zavádzala cenou zesanu jogurtového. Momentálne sa predáva skutočne za 6,3 € za 1 kg a nie 7,5 € za 1kg ako som tvrdila ja. Teraz trošku na vysvetlenie: Ešte niekedy v decembri som predala 3 žienkam odtiaľto jogurtový zesan, s tým, že im pošlem sumu aj s poštovným aby mi to previedli na môj bankový účet. Lenže veľký frmol v práci,ročná uzávierka, doma trebalo riadiť, piecť atď a nejak som na to pozabudla. Keď už mi vypisovali že mi chcú zaplatiť a ja som vôbec netušila že koľko, tak som zatelefonovala obchodnej zástupkyni Zeelandie, nech mi nadiktuje ceny a pri tej príležitosti si spravím aj novú objednávku. Tá mi ceny nadiktovala, ja som ich upravila o DPH a ten "potvorský" jogurtový zesan som nejak zamenila s višňovým A BOLO TO.Prekvapenie Všetkých som tu dokola presviedčala, že môj údaj je správny. Až mi to nakoniec nedalo a telefonovala som pred chvíľkou opäť do Zeelandie. Takže sa všetkým "poškodeným žienkam" OSPRAVEDLŇUJEM, nespravila som to preto, že by som chcela na tom prášku zarobiť. FAKT MA TO VEĽMI MRZÍ.Plačem

Pozrite si aj


reklama


reklama

ja by som sa chcela opytat, ze to 1kg zesanu mi vystaci na kolko zakuskov velkosti plechu? a kde a do coho, a do akych plniek, sa da pouzit jogurtovy a kde visnovy? este som to memala, stretla som sa s tym na tejto stranke. dakem.

ZuzkaV, Št, 04. 02. 2010 - 07:00

na zákusky na jednom plechu používam 0,5 l šľahačky a 0,25 dkg jogurtového zeesanu.

chybička sa občas stane, veď nie sme stoje, verím, že to žienky, ktorých sa to týka pochopia Slnko

reklama

Súťaž

Súťaž na Tortyodmamy.sk

reklama
reklama
reklama

Časopis Torty od mamy

Jarné časopisu Torty od mamy 2025

reklama
reklama
reklama