Nové inšpirácie v jarnom čísle časopisu Torty od mamy

A je to tu. Už o pár dní uzrie svetlo sveta naše najnovšie vydanie časopisu Torty od mamy, ktoré vám na šesťdesiatich stranách prináša viac ako tridsaťpäť receptov na svieže jarné torty a zákusky, niekoľko detailných fotopostupov na modelovanie, ale aj zopár zaujímavých a inšpiratívnych rozhovorov. 

Titulka jarného čísla časopisu Torty od mamy

Tento rok by sme chceli priniesť ešte viac noviniek zo sveta pečenia a predstaviť vám niekoľko zaujímavých osobností. To je však úloha na celý rok. Poďme si teda teraz trochu bližšie predstaviť už jarné vydanie.

Nie je snáď človeka, ktorý by nepoznal tradičné veterníčky, ale poznáte Choux au craqueline? Recept na ne sme vám priniesli aj v minulých číslach, nakoľko mi však od vás stále chodia nové a nové správy so žiadosťou o ďalší recept, prinášame vám ich znovu. O recept sa s nami tentoraz podelila Veronika Borkovcová.  Martina Ďurčeková si zas pre vás pripravila recept na fantastickú makovú tortičku s veľkonočnou tematikou.

O pár strán ďalej už na vás čaká Ivetka Košíková a jej modelované krokusy. Pri modelovaní ešte chvíľu zostaneme. Anka Paráková upiekla nádhernú tortu s vílou a klavírom, ktorý krásne dopĺňajú modelované kvety aj husle. Tým to však nekončí. Dianka Vilčeková vás naučí vyrobiť nežné dievčatko s balónmi. 

Podaril sa nám tiež spraviť krásny rozhovor s Luciou Gyenesovou – víťazkou šou Pečie celé Slovensko, ktorá vás určite inšpiruje k ďalším sladkým výtvorom. 
Nezabúdame ani na príchod Veľkej noci, a preto na stránkach nášho najnovšieho vydania nájdete hneď niekoľko receptov na fantastické medovníčky. Malé i veľké, kazety aj krstné košieľky. 
A ak stále nemáte dosť, vaše tvorivé duše určite potešia recepty na ďalšie mousse tortičky, mini dezerty, ale aj množstvo nápaditých receptov a návodov na výrobu aktuálne veľmi obľúbených comic cakes – teda kreslených tortičiek. Ak si myslíte, že ide o niečo náročné, naše šikovné cukrárky vás vyvedú z omylu. 

Tak už neváhajte a nezabudnite si nás hneď v utorok 7. marca kúpiť v najbližšom novinovom stánku alebo obchodnom dome Tesco, Kaufland, na miestnej pošte alebo v obchodíkoch s cukrárenskými pomôckami. Ak nechcete, aby vám ďalšie z našich čísiel ušlo, môžete si nás tiež od ďalšieho čísla za výhodnú cenu predplatiť
 

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.