Torta bábika

Sladké žienky,

prosím poraďte mi, chcem upiecť dcérke tortu v tvare bábiky, no neviem akú formu použiť na upečenie sukne. Premýšľala som nad bábovkovou formou ale nie je hladká, je zvlnená. Nevadí to? Akú formu používate vy? ďakujem

Kategória: 

Podkategória: 

babovkova forma je OK, sukna bude aj tak zvlnena, pohladaj postupy na internete, tu je jeden z nich     https://tortyodmamy.sme.sk/content/postup-na-barbie

Ja som kedysi dávno robila bábiku v bábovkovej forme. Ale urobila som ešte malilinkú tortičku,ktorú som dala na bábovku. Tým som zmiernila predel medzi tortou a bábikou.

 

https://tortyodmamy.sme.sk/sites/tortyodmamy.sk/files/images/2013/05/21/julka2013.jpg

ďakujem vám Hambím sa

ja som už pár bábik robila a najviac sa mi osvedčil postup upiecť viac veľkostí korpusu , postupne si dať dolu veľkosť najviac a postupne hore najmenšie primerane zrezať podľa tvaru požadovanej sukničky a veľkosti akú chcem , potom pekne potrieť alebo urobiť ešte v korpuse záhyby a hotovo.

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.