Pridajte recept a vyhrajte vo vianočnej súťaži na Tortyodmamy.sk

Možno kdesi v zošite, povystrihované, prepísané, prefotené, vytlačené..., prišiel čas, kedy vyberáte recepty, či už tie tradičné, overené, ktoré si odovzdávate v rodine z pokolenia na pokolenie, alebo práve chcete vyskúšať niečo nové, neznáme a tak prikladáte do svojej zbierky ďalší úžasný recept. Práve pre vás, ktoré ste ochotné sa podeliť s nami o recept s fotografiou, sme pripravili receptovú súťaž. Stačí, ak pridáte svoj recept so svojim upečeným koláčikom, zákuskom, tortičkou medzi recepty a budete zaradení do súťaže v ktorej na vás čaká 10 sladkých cien.

Vianočná súťaž ToM

Stačí ak do 31. 12. 2017 pridáte na Tortyodmamy.sk aspoň jeden ľubovoľný recept  s fotografiou a máte šancu na výhru. Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde. 

Čo môžete vyhrať

Každého z desiatich výhercov odmeníme troma balíčkami:

1. - 5. miesto: 

  • kniha Recepty od diplomatov z 27 krajín
  • balíček cukrov SweetFamily 
  • balíček piatich časopisov Torty od mamy 

ceny do súťaže

6. - 10. miesto: 

  • ošatka na kysnutie chleba
  • balíček cukrov SweetFamily 
  • balíček piatich časopisov Torty od mamy 

Do žrebovania bude zaradený každý recept, jeden účastník súťaže môže získať len jednu cenu. 

Ako vyberieme výhercov

  • Piatich výhercov určí redakcia, na základe kvality receptov, fotografii, počtu pridaných receptov.
  • Piati budú vybraní žrebovaním.

Zopár rád ako fotiť výsledok vášho kulinárskeho umenia nájdete v článku Ako odfotiť jedlo

Mená víťazov uverejníme najneskôr 10.01.2017. Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Tortyodmamy.sk. Na základne výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo. Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu. 

Čítajte Podrobné pravidlá súťaže

Sladké potešenie od SweetFamily

Milovníci sladkých dobrôt si nevedia vynachváliť veľmi jemne zomleté kryštáliky SweetFamily Práškového cukru, ktoré mu dodávajú vynikajúcu rozpustnosť. A presne tú majstri cukrári oceňujú pri výrobe polevy, dekorovaní tort, zákuskov a iných sladkých dezertov.

Hrubé kryštáliky cukru v Retro edícii Považského cukru, ktorý je vhodný na prípravu piškótového cesta, kysnutého cesta alebo  chlebového cesta.

 

Kategória: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.