Pizza kolaciky

Popis

vyborne na vsetky prilezitosti a ak raz okusite, neviete prestat

Pizza kolaciky - recept

Zhrnutie

Výnos
Porcie
Čas prípravy
30 minút
Čas varenia / pečenia
Celkový čas
30 minút

Ingrediencie

1kuslistkove cesto
100gramovnastruhany syr
1balíkpizza korenie
1kusvajicko
 kuskecup
 kussezamove semiacka - na posypanie
250gramovsunka

Inštrukcie

Cesto si rozdelim na 4ks, kazdu cast vyvalkam na tenko na uzky dlhy obdlznik, potriem kecupom (moze byt aj pretlak), posypem pizza korenim, poukladam platky sunky (staci jeden rad), posypem postruhanym syrom a zrolujem do rolady (kraje si potriem vajickom, aby sa prilepili). Vrch potriem vajickom a posypem sezamom a narezem na trojuholniky. Poukladam na papier a peciem v rure na 200st. asi 15min (uvidite, ked uz budu)

Mozete dat plnky akekolvek, taktiez syr moze byt udeny aj neudeny, niekedy ked nemam sunku, dam len syr alebo tiez suchu salamu a syr, nezabudnite korenie :-)

Vyborne su aj batozky, ked cesto nakrajate na stvorce, kraje potriete vajickom, do stredu date kecup, male kusky sunky, syr a nakrajane olivy a potom vrch ztocit ako batoztek. Potriet vajickom a tiez dat upiect.

Taktiez som robila s tuniakom, kto ma rad, rozmiesat tuniaka so syrom (moze byt makky aj nastruhany tvrdy) a cibulkou, trosku pochutkovej smotany (nemoze to byt moc riedke) a urobit pirozky, potriet vajcom, dobre uzavriet, aby plnka nevytiekla a upiect. Vrch kolacikov a pirozkov mozete posypat cimkolvek, sezamom, rascou, syrom... dobru chut :-)

Poznámky

ak su hotove, zmiznu za par minut

Recepty: 

Základné ingrediencie: 

Vaše hodnotenie: Žiadne
0
Bez hodnotení

Komentáre

Tak tieto koláčiky milujem. Zlomené srdce Keď ich urobím a sú teplé tak sú hneď fuč. Preto vždy robím aspoň z dvoch ciest naraz.

mnam u nás sa nestihnú ani vychladiť Váľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheÁno

jeeeej, dakujem, dakujem !!! BozkávamBozkávamBozkávam

Vyplazený jazykVyplazený jazykVyplazený jazykVyplazený jazykVyplazený jazykVyplazený jazykÁno

TlieskamTlieskamTlieskamZlomené srdce

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.