Linecke košíčky

Cesto: 3-2-1 ,300g hl.muka, 200g hera, 100g pr. cukor , 1vajce, aroma vanilkova,.

Vypracujeme cesto zabalime do folie a odlozime do chladu  na hodinku.Rozvalkame na hrubku 3mm ,vykrajujeme kruhy s priemerom 10cm  a vyformujeme na opacnu stranu  mafinoveho plechu. Pecieme na 160 stupnoch 15min. Po upeceni chvilku nechame vychladnut na plechu. 

 Krem:200ml. poch smotana, 200ml.slah. smotana,+ na ozdobu, 100g pr.cukor, 1 van.cukor,4+2 ks zelatina, 150g jahody cerstve alebo kompot popripade ine ovocie.

Slahacku vyslahame, poch.smotanu vymies.s cukrom a van.cukrom,obidve spojime,pridame 4 platky rozpustenej zelatiny,jahody rozmixujeme pridame 2pl.rozpustenej zeletiny,krem vrstvime striedavo do kosickov,nechame vychladnut a ozdobime.

Do kosickov mozeme pouzit rozny krem,ganache alebo puding, ovocie podla chuti.Prajem dobru chutKvietokKvietokKvietokBozkávamBozkávamBozkávam

Linecke košíčky 1

Linecke košíčky 2

Linecke košíčky 3

Linecke košíčky 4

Linecke košíčky 5

Linecke košíčky 6

Linecke košíčky 7

Linecke košíčky 8

Linecke košíčky 9

Linecke košíčky - foto postup

Tipy a triky: 

Fotopostupy: 

Komentáre

Waw, tie sú úžasné. ÁnoTlieskamÁno

Nádherné sú, superVáľam sa od smiechu po podlahe

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.