Cukrarenske potreby v PB

Ahojte, chcem sa len spytat cukrarok z okolia Povazskej Bystrice, ci u nas v meste alebo okoli nie je predajna s cukrarskymi pomockami.
Dakujem

Kategória: 

Podkategória: 

Ahoj SimaC. som z Ba, ale dobrá predajňa je v Dubnici nad Váhom. Vpravo dole majú reklamu Pečenie hrou. Mám kamarátku v Dubnici tak mi tam už nakupovala. Veľa úspechov pri nakupovaní a pečení.

je to super predajna a posielaju aj na dobierku(heart) Zlomené srdceZlomené srdceZlomené srdceZlomené srdceZlomené srdceZlomené srdce

Ja som z PU, tiež nakupujem z T-formaxu. Keď objednáš doobedu, na druhý deň ti to príde poštou. Mne by sa tiež páčilo, keby bola v mojom okolí niekde takáto predajňa, je lepšie, keď si človek vyberie osobne, ale zatiaľ nie je nič.

dá sa kúpiť aj na www.cukrarskyraj.sk majú dobré ceny, je to v okr Trenčín(sun) Slnko

ako ti už písali dievčatá,u nás nič nie je,najbližšie tá Dubnica,sú tam milé-odporúčam,vždy tam nechám kopec peňazí(giggle) Slnko

jezdím často do ČR a jak někdo z okolí PB bude něco konkrétního potřebovat(je tam laciněji), tak se můžeme dohodnout(sun)

Ahojte všetci v Považskej Bystrici sa otvára nový obchod s cukrárskymi pomôckami. Je to hore v Ščokine, zatiaľ tam majú iba pár vecí, ale ako náhle budem vedieť niečo nové, dám vedieť.

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.