reklama

Zima plná nápadov s časopisom Torty od mamy

Pridal/a Tortyodmamy.sk dňa 23. 11. 2021 - 09:46

reklama

Vianoce sa blížia a my sa pripravujeme na pečenie tort, zákuskov, koláčov a medovníkov. Už ste si kúpili najnovšie vydanie časopisu Torty od mamy? Ak ste sa však k nemu ešte nedostali, v nasledujúcich riadkoch vám ho trochu priblížim, aby som vám uľahčila rozhodovanie.

Ukážky z časoposu Torty od mamy 4 21

Hneď v úvode zimného vydania na vás čakajú recepty na drobné vianočné pečivo od Moniky Hodanovej. Karamelové tartaletky, brusnicové šáločky či snehové košíčky. Mňam. O čosi ďalej si pre vás Lucia Ternóczka pripravila recept na kakaové sušienky či čokoládovo-višňovú tortu.

Martina Ďurčeková má pre vás nachystaný fotopostup na modelovanie snehuliaka. Rozhodne sa do práce pustite aj s deťmi, a spoločne si vytvoríte krásne spomienky.

Tittulka časopisu Torty od mamy 4 2021

O kus ďalej nájdete ukrytých niekoľko rôznych receptov na medovníky, ale aj návod na poskladanie medovníkového betlehemu. Petra Paulová vám zas ukáže ako krásne a efektne ozdobiť tortu krémom a Evka Kuzmová, ako namaľovať obrázok na fondán.

Aj keď sú už Vianoce v podstate za rohom, snažili sme sa, ako býva zvykom, pripraviť pre vás recepty z rôznych kútov Slovenska a plné rozmanitých chutí. Preto v najnovšom vydaní nášho sladkého časopisu nájdete aj recepty na tartaletky či cheesecake, klasické čokoládové torty, ale aj torty plné ovocných chutí.

Kamila Kokošková pre vás oprášila tradičné recepty na voňavé fúkané orechové rožky,  makové kolieska či vanilkové rožky. Ja som si zas pre vás pripravila mierne upravený zákusok zo Stredomoria. A aby som nezabudla v najnovšom vydaní časopisu nájdete aj rozhovor s jednou z vás. Ak sledujete šou Pečie celé Slovensko, tak meno Magdaléna Kelemenová, ktorú na stránkach Torty od mamy mnohé poznáte ako keli62, bude pre vás krásna neznáma.

Dosť bolo rečí, nech vám neprezradím všetko. Teraz je čas pustiť sa do pečenia. Prajem vám šťastnú ruku pri voľbe tých správnych surovín a receptov.

Vianočné vydanie časopisu Torty od mamy si môžete zakúpiť od utorka 23. novembra 2021:

Veronika Šulík, šéfredaktorka
 


reklama

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama

Časopis Torty od mamy

letné číslo Torty od mamy 2023

reklama
reklama
reklama