reklama

Pripravte sa na leto aj na svadbu s časopisom Torty od mamy

Pridal/a Tortyodmamy.sk dňa 01. 06. 2023 - 19:05

reklama

Po rozkvitnutej jari prichádza horúce leto. A čo sa nám spája okrem vody a slnka s letom najčastejšie? No predsa svadby. V tohtoročnom letnom vydaní nášho sladkého magazínu Torty od mamy sme sa zamerali práve na svadobnú sezónu. Prinášame vám niekoľko receptov na úžasné poschodové svadobné tortičky, ako aj viaceré fotoinšpirácie na ich zdobenie.

Titulka časopisu Torty od mamy 2 2023

So svadbami a svadobnými tortami sa spájajú tiež v posledných rokoch veľmi obľúbené candy bary. Nezabudli sme preto ani na tie. Určite sa máte čím inšpirovať.

Okrem svadobnej témy sme si pre vás už tradične pripravili množstvo receptov na svieže a chutné ovocné dezerty a menšie tortičky. Na stránkach nášho časopisu nájdete pečené aj nepečené cheesecaky, zamatovú aj čučoriedkovú roládu, ale tiež stále obľúbenejšie mousse tortičky. Monika Glöckner si dokonca pripravila niečo špeciálne aj pre vegánov.

Ak vás už nebaví pracovať s kupovaným lístkovým cestom, tak Dana Tuháčková vám ukáže, ako si môžete vyrobiť vlastné doma a rovno pribalila aj recept na chutný a luxusne vyzerajúci zákusok, ktorým ohromíte každú návštevu.

Monika Hodanová už tradične nesklamala a opäť si pre nás pripravila množstvo sviežich letných chutí. Okrem toho sa môžete ísť spolu s nami aspoň takto sprostredkovane pozrieť na súťaž cukrárov do Varšavy, kde mali bohaté zastúpenie aj naše šikovné Slovenky.

A aby sme nezanedbali ani modelárov, spolu s Janou Baranovou si môžete doma vyrobiť krásne divé maky.

V minulom vydaní sme zbierali recepty a inšpirácie na Comic cakes, jeden recept na túto tortičku vám prinášame aj v tomto čísle. Pozor. je tu však rozdiel. Tortička nie je zdobená fondánom, ale krémom. Poďte sa teda spolu s nami inšpirovať a opäť naučiť niečo nové. Prajeme príjemné listovanie.

Nezabudnite si nás hneď v utorok 6. júna kúpiť v najbližšom novinovom stánku alebo obchodnom dome Tesco, Kaufland, na miestnej pošte alebo v obchodíkoch s cukrárenskými pomôckami. Ak nechcete, aby vám ďalšie z našich čísiel ušlo, môžete si nás tiež od ďalšieho čísla za výhodnú cenu predplatiť

                                                                                                                                                 

                                                                                              Veronika Šulík, šéfredaktorka


reklama

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama

Časopis Torty od mamy

letné číslo Torty od mamy 2023

reklama
reklama
reklama