Harmonika

Milé šikulky-cukrárky, chcem sa s Vami podeliť o jednoduchý a rýchly fotopostup na harmoniku. Snáď to pomôže niektorej z Vás, keď budete hľadať nejaký ten hudobný nástroj.

Potrebovala som 4 pláty korpusu, ktoré som si narezala podľa nižšie uvedených obrázkov (hrala som kedysi na klavír a harmonika mi bola úplne cudzia, tak som trochu šmejdila na nete). Indícia znela - červená a tlačítková.

Každú vrstvu navlhčím, potriem džemom, krémom a poukladám ovocie. Tentoraz som použila pikantnú lesnú zmes a karamelovú plnku. Pôvodne som ju chcela pootvoriť, ale pre časovú tieseň som nakoniec nechala harmoniku zatvorenú. Pri pootvorenej som chcela použiť biely rovný hladký pás a na nej čierne dlhé valčeky zhora mierne stlačené došpicata a rohy strieborné. Po vychladnutí som ešte dotvarovala a spevnila tortu punčovinou a na druhý deň som ju potiahla na červeno, mierne nastriekala hnedou farbou do melírovanej podoby a zhora som prestrekla tortu bronzovým sprejom, aby sa trochu ligotala. Nakoniec som poukladala tlačítka a ozdoby.

Som rada airbrushu, ktorý som dostala len nedávno, fakt sa s ním dá čarovať. Dúfam, že som aspoň trošku pomohla.

 

Harmonika 1

Harmonika 2

Harmonika 3

Harmonika 4

Harmonika 5

Harmonika 6

Harmonika - foto postup

Fotopostupy: 

Komentáre

vďaka za postup, krásny výsledok, blahoželám ti, otec je určite spokojnýÁnoÁno

Krásny postup aj výsledok.TlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskam

paráda ÁnoÁnoÁno

 

je úžasnááááá!!!!!

Supéééér ÁnoÁnoÁnoÁnoÁno

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.