reklama

akej veľkosti fotky na jedlej oblátke na tortu?


reklama

mám jednu malú prosbičku, cukráročky Zlomené srdce ... so sestrou pripravujeme na výročie svadby pre rodičov veľkú trojposchodovú tortu, na ktorú sme sa inšpirovali z netu Áno ...na torte majú byť jedlé obrázky svadobnej fotky rodičov a fotky ich detí s rodinami dookola po poschodiach ...no my teraz dumáme Mlčím akých rozmerov by sme asi mali dať vyrobiť tie fotečky na poschodiach, keď každý korpus po naplnení a potiahnutí bude mať cca 10cm...ak máte niekto s tým skúsenosť poradte ako na to Objímam prosím Tlieskam

Pozrite si aj


reklama


reklama

ak môžem poradiť, daj si tlačiť na poťahovú hmotu a nie na oblátku, je to málinko drahšie, ale lepšie sa Ti bude s nimi pracovať a aj sú trochu krajšie. Veľkosť záleží aj od toho aký budete dávať na jednotlivé poschodia spodný lem. Inak si myslím, že veľkosť 7x10cm by mohla byť tak akurát, pri vyššom leme možno 6x9 cm.

Tlieskam tak Zlomené srdce vďaka a ešte - vytlačia to bežne aj na internetových obchodoch, ktoré ponúkajú tlač na jedlú oblátku, či musíme sa popýtať??? nemám s tým vôbec skúsenosť Vyplazený jazyk Smútok ešte sme takéto nemali

ja si dávam tlačiť tu http://www.cukrarskepotrebybb.sk/obrazok-na-cukrovej-hmote
ale tlačia aj tu http://www.natortu.sk/jedle-oblatky-obrazky/vlastny-obrazok-bez-upravy/
treba si popozerať obchodíky, niektoré tlačia iba na oblátku, práve dnes som jednu takú tortičku odovzdávala, ja si tam Slnko Slnko Slnko chodím osobne a vytlačia mi to na počkanie.
Vymysleli ste to super, v júli som robila podobnú poschodovú s fotkami švagrovi na päťdesiatku, on je vášnivý fotograf, bol z tortičky úplne hotový, tak ho prekvapila.Držím palce nech sa podarí.

Zlomené srdce vďaka za info Mrkám ......tiež by som si to najradšej odniesla niekde sama a dala vytlačiť na počkanie, no tu nablízku nič nemáme Smútok tak že mi ostáva len dúfať, že mi to v niektorom internetovom obchodíku urobia podľa našich predstáv Vyplazený jazyk ........a Zlomené srdce vďaka aj za povzbudenie - tiež dúfam, že sa nám Torta podarí tak, ako to chceme a myslíme so sestrou Tlieskam - ale tak ona je vyučená cukrárka, ja sa len popri nej škrabem Chichocem sa

annabella, môžeš dať prosím ťa nejaký link na tú inšpiráciu? presne toto isté teraz riešim ja- naši majú 50 výročie svadby, rozmýšľala som o medovníkovej šperkovnici s jedlou fotkou a fotkami detí a vnúčat, alebo aj torta- ako rodostrom... trošku inšpirácie by mi veľmi pomohlo. ĎAKUJEM Zlomené srdce

Ďakujem... moja predstava je trošku iná, ale aj toto je pekné Áno

fotky si uprav tak ako potrebuješ, naukladaj si ich na formát A4 a ulož vo formáte PDF alebo JPG, aby Ti to vytlačili ako potrebuješ. Potom by si nemala mať problém, že Ti príde niečo iné ako potrebuješ. My sme si s dcérou povystrihovali približné veľkosti fotiek a skúšali sme ako vy to asi vyzeralo na torte, kreslili sme si na papier a podľa toho sme sa rozhodli aké veľké fotky budeme potrebovať.

reklama
reklama
reklama
reklama

Časopis Torty od mamy

Jarné časopisu Torty od mamy 2025

reklama
reklama
reklama