reklama

Začnite letnú sezónu s časopisom Torty od mamy

Pridal/a Tortyodmamy.sk dňa 06. 06. 2023 - 12:57
Ukážky z letné čísla časopisu Torty od mamy 2023

Tortyodmamy.sk, Ukážky z letné čísla časopisu Torty od mamy 2023


reklama

Dočkali sme sa. Prvý júnový týždeň je za nami a ďalšie vydanie časopisu Torty od mamy je na svete. Hneď v úvode vás zláka niekoľko cheesecakov. Pečené aj nepečené, citrónové aj s lesným ovocím. Dana Tuháčková si pre vás okrem luxusných dezertov pripravila skutočné osvieženie v podobe svadobnej torty z melónu. 

Titulka letného čísla časopisu Torty od mamy 2023

Do 31.7 môžete nové číslo časopisu Torty od mamy vyhrať v súťaži, ktorá prebieha na Facebooku.

A pri svadobných tortách ešte zostaneme. Koniec jari, celé leto a začiatok jesene patria svadbám. A práve preto sme sa rozhodli venovať niekoľko stránok práve tejto téme. 

Nielenže sa môžete inšpirovať krásnymi poschodovými tortami od Lorny, ale svoje recepty si pre vás pripravili aj iné nemenej šikovné cukrárky. Ak však zháňate informácie do akého štýlu nazdobiť candy bar, ani tu sme nespravili krok vedľa a môžete sa nami inšpirovať. 

Ukážzky z letného čísla časopisu Torty od mamy

Aby sme nezabudli, pripravili sme pre vás rozhovor s účastníčkami cukrárskej súťaže vo Varšave, kde sa našim slovenským dievčatám rozhodne darilo. Viac vám prezradia samy. 

Ale teraz sa už prelúskajme k receptom. Monika Glöckner si pripravila mousse pre vegánov. Monika Hodanová vás zas očarí svojimi jednoduchými, ale o to chutnejšími letnými dobrotami. Nezabudli sme ani na tortičky pre deti či modelované dekorácie. Ak s pečením ešte len začínate, Šárka Kozelská vám detailne ukáže, ako takú tortičku vyskladať. 

Veterníky, punčové kocky, rolády a mnohé ďalšie. V tohtoročnom letnom vydaní sa rozhodne máte na čo tešiť. 

Letné vydanie časopisu Torty od mamy si môžete zakúpiť od utorka 6. júna 2023:

Veronika Šulík, šéfredaktorka
 


reklama

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama

Časopis Torty od mamy

letné číslo Torty od mamy 2023

reklama
reklama
reklama