Vášnivé a sladké leto s časopisom Torty od mamy

Vášnivé leto plné lahodných chutí            

Tak, a už je to tu. O pár dní uzrie svetlo sveta najnovšie vydanie časopisu Torty od mamy a vy sa už teraz môžete tešiť na nespočetné množstvo receptov na fantastické letné torty či menšie zákusky. Chýbať nebudú ani fotoinšpirácie či nové nápady. 

Titulka Torty od mamy 2 2022

A keďže k letu neodmysliteľne patria aj svadby a rôzne rodinné oslavy, hneď v úvode časopisu nájdete niekoľko skvelých receptov práve na svadobné či jubilejné torty. O pár strán ďalej už na vás čaká rozhovor so Zuzkou Bezákovou, ktorá neváhala a podelila sa s nami o postup na jej škrobové kvety. 

Stále nič pre vás? Nevadí, hneď po Zuzke nasledujú famózne letné recepty na menšie zákusky od Moniky Hodanovej, ktorá sa v našom časopise stala stálicou a jej recepty milujú čitatelia tak na Slovensku ako aj v Česku. 

Ďalšou neodmysliteľnou súčasťou nášho sladkého magazínu je aj Ivetka Košíková. Tentoraz si pre vás pripravila návod na tortičku v tvare dúhového pstruha a hneď za ním niekoľko fotoinšpirácií na (v poslednej dobe veľmi obľúbené) Forward cakes. K Ivetke sa hneď pridá niekoľko šikovných cukrárok z Čiech aj Slovenska a ukážu vám, ako sa dá jeden štýl torty pripraviť na viacero rôznych spôsobov. Forward cakes sú aj hlavnou témou nášho letného vydania, preto dúfame, že si ich užijete a snáď i doma čo-to vyskúšate. 

Vanilková torta s množstvom ovocia, želé torty, kokosová pre labužníkov, kakaová s malinami, či torta s príchuťou caffe latté, aj takéto recepty nájdete v najnovšom vydaní časopisu Torty od mamy. Tak už neváhajte a hneď po vyjdení si nás nezabudnite pýtať v najbližšom novinovom stánku.

Náš sladký časopis  si môžete zakúpiť od utorka 7. 6.  v stánkoch, na poštách, v Kauflande, Tescu a tiež u mnohých malopredajcov.

Veronika Šulík, šéfredaktorka

Sezónne recepty

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.