Hravé pečenie pre všetkých s časopisom Torty od mamy

Letné číslo časopisu Torty od mamy je plné receptov na svieže ovocné dezerty a torty, čokoládové maškrty a RAW koláče. Potešíme najmä tých, ktorí milujú ľahké nadýchané piškótové cesto a sviežu chuť smotany v spojení s ovocím. Nájdete tu recept na mascarpone krém, čokoládovú penu, odpaľované cesto, limetkový krém, francúzsky dezert s malinami, kokosový krém,... Ale aj tiramisu tortu, čokoládovú tortu, mandľový dezert s hruškami, smotanovo-citrónový koláč, tartaletky s ovocím, vanilkovú tortu,... A mnoho ďalšieho.

„Prirodzené usporiadanie kvetov na svadobných tortách dnes veľmi letí. Mramor, plátkové zlato a lesklé efekty sú naďalej v kurze. Dochádza k návratu k používaniu krému miesto fondánu. Tiež sa uprednostňujú čerstvé a prírodné dekorácie, hlavne pri menších, menej formálnych svadobných tortách. Pri veľkých dizajnoch sa vraciame k veľkolepým tortám a dezertným tabuliam.“, rozpráva o svadobných trendoch Rosalind Miller z Londýna.

Ukážky z letného čísla časopisu Torty od mamy 2017

Ak hľadáte recepty na prípravu RAW koláčov, vyberte si z našej ponuky pre milovníkov zdravého maškrtenia – čučoriedková torta, mangová torta, kokosová či makovo-limetková torta.

Torta a drobné maškrty, najvýznamnejšia súčasť narodeninových a rodinných osláv. Buďte originálni! Inšpirujte sa našimi tortami. Nájdete tu dovolenkovú, ľudovú či indiánsku tortu, detské torty, 3D torty, torty zdobené kvetmi či maľbami. Pestrofarebnú mozaiku – jednoduchý a efektný tip, ktorým ohromíte každého. Extravagantnú tortu zdobenú kvetmi, volánikmi a čipkou. Tortu s matným efektom. Ale aj medovníky. Je len na vás čo si vyberiete.

Svieži letný časopis je tu pre vás, zakúpiť si ho môžete už od stredy  7. júna 2017.

Časopis si môžete kúpiť  v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty, obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco, Hypernova, Carrefour, v e-shope Petit Press alebo formou predplatného.

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.