Čaro letných maškŕt v časopise Torty od mamy

Poďte s nami maškrtiť... Pripravte svojim blízkym osviežujúce dezerty na oslavu leta či blížiaceho sa konca školského roka. V časopise Torty od mamy vám ponúkame plnú priehršť receptov na ovocné dezerty, drip torty, čokoládové maškrty a RAW koláče. Taktiež 14 fotopostupov na zdobenie tort a medovníkov.

Rosalind Miller z Londýna nám porozpráva o trendoch, ktoré hýbu sladkým svetom. Máme tu pre vás torty pre malé i veľké parádnice, dovolenkovú či indiánsku tortu. Tortu zdobenú maľbou. Pestrofarebnú mozaiku – jednoduchý a efektný tip, ktorým ohromíte každého. Zajačika, koníka a medveďa – 3D torty pre malých aj veľkých. Kosatec v sladkej podobe. Extravagantnú tortu zdobenú kvetmi, volánikmi a čipkou. Tortu s matným efektom spolu s receptom a fotopostupm v jednom. Medovníky odeté do pestrých farieb leta. A mnoho ďalšieho.

Časopis si môžete kúpiť v obchodíkoch s cukrárskymi pomôckami, v predajniach Kaufland, Tesco, Hypernova, Carrefour, v novinových stánkoch, na pobočkách Slovenskej pošty, v     e-shope Petit Press alebo formou predplatného.  A to už od stredy 7. júna 2017.

 Lucia Kocurová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy

Komentáre

TlieskamTlieskamTlieskam

 Už sa teším  KvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokKvietokÁno

Teším sa !!!

Nejdem sa dočkať!!!!!ÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoKvietokKvietokKvietokKvietokKvietok

ÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoSrdce

už sa teším ÁnoTlieskamTlieskam

super,bežím ho kúpiť Áno

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.