Biela ganache s obrázkom na fondáne a lentilky

Ahojte dievčatá potrebujem troška poradiť. Prvý krát idem robiť tortu poliatu bielou ganache, mám naštudované vaše rady ktoré tu ponúkate ako urobiť ganache s bielej čok. (snáď sa podarí), ale aj tak by som potrebovala Vašu radu. Prekryje mi biela ganache tortu obtretú falošným parížskym krémom čokoládovým? Na vrch torty pôjde obrázok na fondáne, ešte som takýto nikdy nelepila, čím to  je najlepšie prilepiť na tu ganache? A ešte jedna otázočka boky torty budú ozdobené lentilkami, čím prilepiť tie lentilky, aby držali na tej poleve ganache? Ďakujem Vám veľmi za každú radu. :)

Kategória: 

myslím, že ak budete na vrch dávať obrázok na fondáne a boky zakrývať lentilkami, tak sa nič nestane, ak vam bude trochu čoko presvitať von. Ak dáte dostatočné množstvo ganache, tak to prekryje určite. Ešte môžete spraviť aj biely parížsky krém :-) ..... je to stále fondán, tak myslím, že tam netreba dávať nič, aspoň ja nedávam nič...... na čokoládu môžete lentilky lepiť čokoládou :-)

Troška neskôr, ale veľmi pekne ďakujem za radu. Dúfam, že sa torta podarí práve dnes ju idem piecť a zajtra ozdobiť ďakujem. :)

 

Tortyodmamy.sk

Pochváľte sa svojimi tortami, pridajte obrázok, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, podeľte sa o fotopostup na sladké tvorenie vo fotopostupe, podeľte sa o svoj recept, Odporúčame využívať Posledné príspevky. Tu nájdete Rady pre začiatočníkov. Dodržujte, prosím, Etický kódex.